Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki az onlinep...

Vásárolt már valaki az onlinepolo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban? Mindennel elégedettek voltatok?

2012. júl. 30. 20:00
 1/4 kkovax38 válasza:

Döntsd el saját magad. Ezt találtam róluk. Elég jó jellemzés róluk. Ez a cég a Tonertöltéstől kezdve a Pólók matricázásával, egyéb matricák autóra motorokra készítésével is. Ezért figyelmesen olvasd el, figyelj a "póló" szóra, amiket idézőjellel "..." jelöltem meg.


RÉSZLETES LEÍRÁS:

Starcopy Kft., a Canon hivatalos márkaképviselete, szerviz és rendszerpartnere. Vállalatunk nagykereskedelmi tevékenységét 1999-ben kezdte. Fénymásológépek forgalmazása és szervize, egyéb irodatechnikai eszközök és kellékanyagok kereskedelme, fénymásolás, tervrajz-másolás, "pólóvasalás"


VÉLEMÉNYEK

STAR COPY Kft-ről.


Bálint88

Nagyon szép és jó munkájuk van. Csináltattam már náluk a kabátomra logot meg motorra uv és vízálló matricát. Azt mondom kiválló peddig eléggé kritikus személy vagyok :)

2011. 05. 18. 12:13:23

Címkék: munka

Ezt megosztom: FacebookTwitter

Erre válaszolokÚj véleményt írok a cégrőlVitatott tartalom jelentése


Dániel

Fólianyomtatás, satöbbi minden ment eddig. Csak a hétvégi nyitvatartásukat nem tudom. :-(

2008. 02. 23. 17:35:50

Címkék: nyitvatartás

Ezt megosztom: FacebookTwitter

Erre válaszolokÚj véleményt írok a cégrőlVitatott tartalom jelentése


Kovács Szilvia

Még nem volt olyan nyomtatási kérésem, amit ne tudtak volna teljesíteni. Készítettek már hűtőmágnest, naptárt, szakdolgozatot, "pólót"... Gyorsak, pontosak, bár időnként várni kell 1-2 napot, ha nagyon összejönnek a megrendelések.

2007. 12. 14. 9:46:40

Címkék: nyomtatás fénymásolás fotónyomtatás

Ezt megosztom: FacebookTwitter

Erre válaszolokÚj véleményt írok a cégrőlVitatott tartalom jelentése

Írj véleményt

KULCSSZAVAK:

canon, fénymásolás, karbantartás, márkaképviselet, irodatechnika, nyomtatás, nyomtatók, kellékanyag, gépek, spirálozás, kiegészítők, nyomtató, kazettatöltés, szervíz, "pólók", faxok, környezetvédelem, helpdesk, irodagép, fénymásoló, üzemeltetés, hírlevél, hőkezelés, starcopy, online, fórum, kazetta, akció, hőkezelt, hivatalos, brother, epson, hp, ibm, konica minolta, kyocera mita, lexmark, minolta, oki, olivetti, panasonic, philips, ricoh, riso, sagem, samsung, sharp, tally, toshiba, analóg fénymásológép, digitális fénymásológép, fax, fényképezőgép, hőkötőgép, iratmegsemmisítő gép, írógép, laminálógép, lézernyomtató, multifunkciós berendezés, papírvágógép, spirálozógép, számológép, szkenner, tintasugaras nyomtató,

2012. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod így most már nyugodtam fogok tőlük rendelni :)
2012. aug. 7. 12:43
 3/4 alcapone386 válasza:
Igaz nem mai kérdés, de én csak tőlük rendelek. Azaz ez sem igaz, mert rendeltem pár máshonnan is, de az onlinepolo tól kapott pólók még mindig hordhatóak. A plázás gyors vasalós témát én nem is erőltetem. 1 mosás után elkezdett töredezni a minta. Ahogy olvastam onlinepolo-nál közvetlenül a póló anyagára nyomtatnak. Egy biztos. Nekem bevált. Mindenki döntse el magának, kinek melyik cég jön be, de nekem csak pozitív tapasztalataim vannak velük.
2018. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cinke2 válasza:

Bögrét rendeltem tőlük. Külön megkérdeztem, hogy milyen mérettel dolgoznak, és olyan-e mint a példaképen, hogy egész jól lefedi a kép a poharat.

A valóság az hogy a méret ismeretlen, de közelébe sincs annak mint amit ott látsz a weboldalon, és centis hézagok vannak fent-lent, 8 centis hézag a fülétől mind2 oldalt.

Ha mégis innen rendelnél ilyet, széles képet adj be nekik, az egyiket így csináltam, és kinagyították ami már jobban fedte a bögrét (fülnél 8 helyett 4 centis hézag volt)

2019. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!