Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hány év múlva...

Szerintetek hány év múlva lesz vége a gazdasági válságnak?

Figyelt kérdés
Elmúlik egyáltalán?Olvastam valahol,hogy MINIMUM 8-10 év míg kilábalunk a válságból.Szerintetek hány év a reális?

2012. júl. 31. 09:42
 1/6 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés. Ennek az országnak ez a lökés kellett még ahhoz, hogy a szakadék mélyén legyen. A fiatalok sorra hagyják el az országot, én magam is pályakezdő fiatal vagyok, állami cégnél dolgozom a jövőmet még sem tudom építeni. Ehhez mit szolsz: Ismerősömék (fiatal házaspár) lakáscélú hitelt vettek fel, a pénzt még nem kapták meg de már küldték az első havi törlesztésről szóló csekket! Ez milyen? Szomorú vagyok, hogy ezt kell mondjam, de szerintem ez az ország még az én unokáim korába is válsággal fog küszködni.A többi európai ország tudta, hogy válság lesz csak a magyarok nem! Most rajtunk röhögnek. Az a baj, hogy a magyarral mindent meg lehet tenni..
2012. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Görögök meg spanyolok még nagyobb szarban vannak mint mi...
2012. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen politikusokkal?:D Egyértelműen soha...
2012. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz vége. Gondolj bele, hogy 4 év alatt duplájára nőtt az üzemanyagok ára. Amikor mindenki ennyire függ tőle akkor ez magában elég nagy válság. És ennél csak drágább lesz.
2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kocsikázni, van két jó lábunk :P
2012. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen ellehetetlenítik az embert.. :(
2012. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!