Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A próbanapra miért nem járt...

A próbanapra miért nem járt fizetés az EGRI HOTEL VILLAVÖLGYBEN, ha az igazoló dokumentumot megkaptam?

Figyelt kérdés
Olyan emberek jelentkezését várom, akik voltak próbanapon az EGRI HOTEL VILLAVÖLGYBEN!!! Nem lehet véletlen, hogy idén már három alkalommal kerestek recepcióst és senkit nem vettek fel, mert egyik jelentkező sem felelt meg. SZINTE BIZTOSNAK TARTOM, HOGY VALAKI LENYÚLJA A PRÓBANAPOSOK UTÁN A PÉNZT!
2012. júl. 31. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem jár, mivel JÁR!

Ha nem kaptad meg akkor azt valaki lenyúlta!

2012. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig így történt, kedves első Hozzászóló! Aláíratták velem a papírt, hogy megkaptam, átvettem, persze, egy Ft-ot sem láttam belőle. A szóban forgó hotel valószínűleg erre specializálódott, háromhavonta meghirdeti a recepciós állást, behív embereket próbanapra, aztán valaki (nem tudom, hogy ki, hogyan, a tulajdonos tudta nélkül vagy miként) felmarkolja utánuk a zsetont.


Ezért keresek olyan embereket, akik hozzám hasonlóan szintén voltak próbanapon az egri Hotel Villavölgyben, de nem kaptak ezért pénzt. Nem azt akarom, hogy bírósági ügy legyen belőle, meg a munkanélküliek egyébként sem tudnának ügyvédet fogadni, hanem szeretném a nyilvánosság elé tárni ezt az egészet, de ehhez szükségem van arra, hogy mindezt mások is alátámasszák.

2012. aug. 1. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért írod alá, hogy átvetted ha nem vetted át?
2012. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon egyszerű! annak reményében, hogy megkapom az állást, kussolok, és nem kezdek el okoskodni, mert ha felvetem, hogy mégis miért nem adják ide a zsetont ténylegesen, akkor semmi esélyem arra, hogy felvegyenek, szerintem legalábbis! egyébként teljesen igazad van, szóvá kellett volna tenni! csak ez mádzsárország, ahol az emberek inkább befogják a szájukat és tűrik azt, hogy rabszolgaként bánjanak velük.
2012. aug. 1. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azért gondolj abba bele, hogyha már a próbanap egy idegennel megteszi ezt a vezetőség, hogy nem fizet (azért ez marha nagy rizikó ám, bárki felnyomhatja őket NAVnál és akkor az 6 számjegyű büntetés) akkor mikor alkalmazott vagy milyen szemétségeket kapnál.
2012. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben osztom a véleményed. Ezért keresek olyan embereket, akik szintén így jártak, hogy alá tudják támasztani a mondandómat. Akkor már meg lehetne szellőztetni a dolgot... Ha több ember állítja, hogy nem kapta meg a pénzt, akkor az már inkább hihető, mintha csak egy.

Egyébként meg összességében, főként tapasztalataim alapján állítom, hogy jellemző az, hogy nem fizetik ki azt a pénzt, amiért a munkavállaló megdolgozott...

2012. aug. 2. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!