Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor utalják a pénzt?

Mikor utalják a pénzt?

Figyelt kérdés

Mikor utalják a gyest és a családit. És mikor lesz rajta leghamarabb mivel én kártyás vagyok. De be hozták azt hogy ha Például ha ma utalnak akkor 4 órán belül rajta kell lenni a pénznek. Nem tudom hogy ez csak a fizetésre szol.

Egyébként sajnos nem tudok ki igazodni az állam kincstárnak a honlapján lévő csatolmányban azt éretm hogy mikor utalják csak azt nem hogy mikor lesz rajta a kártyán.



2012. aug. 1. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a fizetésre szolgál hanem a családira és az összes többire. Így van ahogy írtad, ha ma utalnak akkor kötelesek 4 órán belül jóváírni a számládon.

Azt hogy mikor utalnak pontosan én sem tudom, de szerintem családi leghamarabb holnap lesz.

2012. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ugye ez bank függő? Esetleg nem lehet ne meg nézni a banknak a honlapján ahova én tartozok hogy ők benne vannak ebben a 4 órásban? Néztem a telebankomat a neten de sajnos még nincs rajta meg még nem küldtek sms-t róla.
2012. aug. 1. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4 óra minden bankra vonatkozik. Nincs olyan, hogy itt így van, ott meg úgy.
2012. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi. Más kommentjében olvastam.
2012. aug. 1. 09:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Általában hajnalban utalnak akkor ma rá kéne jönni a számlámra.
2012. aug. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!