Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítség! Átvertek az Apródon?

Csak Egy Joci kérdése:

Segítség! Átvertek az Apródon?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Táblagépet az apródon, előre utaltam a pénzt!

Eltelt 1 hét és nem kaptam semmit. Nem tudom az eladó nevét, sem lakcímét, még az email címét sem, mert Apródon üzenetek formájában beszéltük meg az egészet! Csak a Bankszámlaszámát tudom! Tehetek feljelentést, foglalkozik ilyennel a rendőrség? Mit tudok ilyenkor tenni?

Kérlek szépen segíts!



#átverés #becsapás #apródon #apródon átvertek
2012. aug. 3. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Milyen tabletet vettél és mennyiért? Elérte legalább a bolti ár felét a hirdetésben feltüntett összeg?
2012. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
45%
Nem írt semmit az eladó, hogy mikorra küldi? Válaszol az üzeneteidre?
2012. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem vásároltál, csak támogattál egy csalót.
2012. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Természetesen tehetsz feljelentést.


Remélem tanultál az esetből!!!

2012. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
20000 Ft felett foglalkoznak veled. És egy tanács: mindig utánvéttel, vagy személyesen vásárolj, gusztustalan emberek vannak... Szomorú :(
2012. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
bankszámlaszám alapján ki lehet nyomozni, ki az illető. várjál még egy hetet, mert lehet, van más dolga is. amennyiben eltelik ez az egy hét és nem érkezik meg a csomag, akkor tegyél feljelentést.
2012. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Én nem várnék, mert megszünteti a bankkártyát!
2012. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Tök mindegy, hogy megszünteti-e, az adatai a bankban megmaradnak.
2012. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 csibexke ***** válasza:

A legszomorúbb az.hogy ilyne oldalakon odairják,hogy sose utalj előre,ne add meg a címedet és ne lakásra vagy elhagyatott helyre szervezd a talit.....


Aki manapság vad idegennek előreutal,az csak magára vethet....

2012. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Sziasztok!

Engemet is szerintem át vertek mert vásároltam xbox 360 slim 4gb-ot+kinectet 40.000Ft-ért előre utalással.

Megadott minden információját lakhelyét nevét,csak a telefonszámot nem. Mit csináljak ha azt írta hogy legkésőbb hétfőn itt lesz a csomag és már szerda van nem érkezett meg. Kérlek segítsetek!

2012. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!