Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora bajom lehet ebből, ha...

Mekkora bajom lehet ebből, ha nem megyek többet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy diákmunkára, mielőtt munkába állhatnánk, különböző oktatásokon, gyakorlaton kell résztvennünk, kész macera az egész..

Tegnap volt az első oktatási nap, ma és holnap is lenne, de engem ez a munka mégsem érdekelne..

Nem mennék többet oktatásra, amit amúgy sem fizetnek természetesen..lehet ennek valami következménye? Az gondolom alap, hogy többet nem hív semmilyen munkára a szövetkezet.

Köszi előre is, nagyon ideges vagyok:s



2012. aug. 4. 09:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Most kellene délre mennünk, nem tudom mit csináljak..
2012. aug. 4. 09:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Az lehet a bajod, hogy a diákszövetség megbízhatatlannak bélyegez, és jóval nehezebben kapsz náluk majd munkát.


Ha a lehetőségeid között van, hogy nem KELL dolgoznod, csak szeretnél, akkor ne menj. De ha kell, akkor bizony fog összeszorít, és csinálni kell, el kell menni.

2012. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj oda, személyesen mondd el, hogy másra számítottál, ezt nem szeretnéd. Ott helyben ki is derül majd, hogy milyen módon lehet rendezni a helyzetet. Ha még nem írtál alá semmilyen szerződést, papírt, gondolom egyszerűbb lesz lemondani is.

Ha már aláírtál szerződést vagy megállapodást, mindenképp menj oda.

2012. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt, elmentél, vagy hívtad őket?
2012. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Felhívtam az illetékest, rendes volt nagyon, nem erre számítottam:)


*nincs diákszövetség, csak szövetkezet

*van másik munkám, nem akkora érvágás, hogy ez nem jött össze

*én legalább szóltam, volt olyan, aki már tegnap se szó se beszéd eljött.

2012. aug. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!