Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a zeekrewards-ról? Aki essetleg már benne, volt/van, az tudna valami mesélni, hogy mennyie megbízható, tényleg lehet-e keresni vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Elmondom. Mivel ez egy piramisjáték, az emberek kis részének, akik kellően hamar elkezdték, az a tapasztalata, hogy lehet vele pénzt keresni. De definíció szerint a nagy része bukik vele. Nos, a nagy része erről mélyen hallgat. Hogy miért? Két okból. Egyrészt azért, mert szégyenli, hogy hülye volt, és belebukta a pénzét, másrészt pedig, ha elárulja az igazat erről, vagyis, hogy ez egy piramisjáték, rontja a saját esélyeit arra, hogy valaha még találjon balekokat, akik belépnek alá, és kifizetik neki a veszteségét.


Nos, így borítékolhatók a válaszok.

2012. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Faferi ***** válasza:
0%

Én hét hónapja csinálom eddig 90$-t fektettem bele a saját pénzemből.Jelenleg átlagosa 60-70$-t keresek vele hetente.

Ezek utá döntsd el magad.

2012. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
juj, el ne hidd neki! :) Inkább gondolkozz! Az a kifizetődő, az a megbízható, azzal lehet keresni! Nem pénzbefizetéssel!
2012. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Frissítés (ismétlés): Remek(?) dolog ez a Zeekrewards, közel két hónapja csinálom, hallgatom az okosakat.

El is gondolkoztam ezen a hihetelen sikeren.Nézzük!!!

Hány és milyen aukciók vannak? Naponta cca.100db. átlagosan 100$ max.-tehát

összesen 10000$ értéken. Ha mind ezen az áron(!) kelne el 1/100 bid értékkel számolva 100x10000$=1000000$ bevétele (nem haszna!)lenne a cégnek. Mint tudjuk, nem max. áron, csupán azok töredékéért kelnek el a termékek.Ám a bideket a vásárlók jórészt nem veszik, hanem ingyen kapják: a tagok által vásárolt bideket osztják ki nekik!Így együttesen vajmi csekély bevétel (nem haszon!)képződh et a millióhoz képest.S ebből a töredéknyi(!!) haszon FELE (!)hány fő között osztandó ki? Az amerikai magyar nagyágyú szerint május/június közepén 600000/1100000 tag volt.Ma??? Mekkora a pénzátlaguk??? A minimálissal(!) - silver: 10$ - számolva 11 000 000$, de hol vannak akkor a goldok,...10000 dollárosok, stb.?! 11000000 1,5%-a 165000$, csak ekkor napi 330000$ haszon kellene.


Remek...(???)


# 81/175 Időpont 07-18 16:26


" Nos!

Kétkedés???

IGEN!!!


XY, valamint korábbról valaki más felvetése - miszerint alig találni mennyiségileg és minőségileg valami komolyat az aukciós oldalon - találkozott kezdeti kételyeimmel.

XYZ! Mennyit hozott a cégnek...????? Vajon mennyit? Könnyen kiszámolható? Lehet.

De tény, hogy mi vásároljuk a bideket, szétosztogatva azokat a csekély számú licitálók (customers) között, vagyis mi a bidjeinket toljuk be, ha áttételesen is a licitbe, s mindeközben boldogan számolgatjuk a hasznot. Másképpen: nagyon úgy tűnik, hogy a vásárlók és a haszonszerző kereskedők (tehát egyszemélyben vevők és eladók ) is mi vagyunk! Told be a pénzt, vegyél bidet, add át(!), más azt majd ingyen fölhasználja ( legföljebb a végső árat kifizeti), miközben dől hozzád a virtuális jutalék, amely további befizetést generál. ZSENIÁLIS!

Vaj'h mi érdeke lehet bárkinek - már első alkalommal ezt firtattam - hogy értelmetlenül azonos munkáért (egy hirdetés) 10$-ra és 10000$-ra is azonos %-ot fizessen naponta, mondjuk 0.15 és 150 dollárt???? Talán csak nem az, hogy további pancsereket szerezzen? A halasztott, ill. késleltetett kifizetés persze magát a rendszert védi......


ZSENIÁLIS!

Így vagy úgy, de az.


Ezért(!) magam is beszálltam, csinálom, de én notórius szerencsejátékos vagyok immár 45 éve. :-)


Gondoljátok át, hisz gondolatébresztőnek szántam!":


"



"""" MÉG SEMMI:


""A kérdés még mindig válaszra vár:


"Az elvakult okosok közül bemásolná valaki, hogy a vásárlói /customers/ mennyit költöttek bidre, egyébre? Hány dollárt szereztek ezáltal? Lássuk!!!


Szerintem nem lesz tülekedés!!!

Mit jelentene ez??

A korábban leírtak igazolását: a saját befizetéseket osztják ki haszonként....." ""


Megjegyzem: a hirdetéseimre ezernél többen kattintottak,de senki nem regisztrált. :-)""""


Azóta sem javult a helyzet, válasz és eredmény(regisztráló) sincs.

Nem sok - 930 - hirdetést nyomok naponta immár egy hónapja, óránkén frissítve. Ezek rendszeresen az élen vannak mindenütt (USA,Jamaica,Mexikó,... Kina, Tajvan...) minden kategóriában. Nincs(0!!!) regisztráló, nincs customer (vásárló).EZEK TÉNYEK.

Másnál sem lehet túl sok, ezért hallgatnak, mint sz.r a gazban.

2012. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele. Ingyenesen elkezded, és meglátod saját magad. Ne hallgass te senki másra!


Mikor én is elkezdtem, mindenki kinevetett hogy mit gondolok. Ma már nem nevetnek! Sőt, ők is szép lassan beregisztrálnak.:D


De keress egy szponzort. Egy JÓ szponzort!

2012. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hidd el, az értelmesebbje ma is kinevet!
2012. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A fene tudja. Akik korán kezdték és/vagy nagyobb pénzt tettek bele, azok szednek ki pénzt belőle. Kérdés, hogy meddig megy a bicikli.
2012. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hatodiknak.


Ismered azt a mondást, hogy az nevet igazán, aki utoljára nevet?

2012. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, és majd te is megismered! LOL! :D


Komolyan azt hiszed, hogy ebből leszel milliomos nyugdíjas korodra?!? Neeeeeee! :D

2012. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!