Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Amazonon bankkártyával...

Az Amazonon bankkártyával kell fizetni, vagy a termék kiszállításakor?

Figyelt kérdés
Na és még azt,hogy sokba kerül-e a szállítás? Csak mert úgy tudom,hogy az egy amerikai oldal és elég messze kéne szállítsa.
2012. aug. 5. 15:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki teljesen: *vagy a termék kiszállításakor készpénzzel?
2012. aug. 5. 15:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Bankkártyával, mikor megrendeled, beírod az adatait, a pénzt azonnal le is veszik, és utána küldik.


Ne aggódj, nem vernek át, semmi gond nem lesz. Ezerszer rendeltem már, nagyon gyorsan, megbízhatóan megkaptam mindig a terméket.


Van ugye az amazon.com (amerikai), amazon.co.uk (angol), amazon.de (német), amazon.es (spanyol), amazon.fr (francia)...


Szóval én azt tanácsolom, hogy nézd meg, hogy a közelebbiben (mondjuk a németen) nem találod-e meg azt, ami kell neked, mert akkor nyilván olcsóbb a szállítás, és a vám sem játszik.


Ha végül az amerikairól rendelsz, akkor meg még mielőtt véglegesíted a rendelést, úgyis látni fogod, hogy mennyi a posta. Erre így nem tudok válaszolni, mert függ attól, hogy mit rendelsz.

2012. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!