Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lehetetlen Szolnokon...

Miért lehetetlen Szolnokon munkát találni?

Figyelt kérdés
Ez nem csak rám vonatkozik. Én is más városba járok dolgozni, de ismerőseim sem tudnak elhelyezkedni. Itt semmiféle munkalehetőséget nem teremt a jelenlegi városvezetés ellentétben a médiában megjelent "szolnok épül" és "legélhetőbb város" szlogenekkel. Még közmunkát sem adnak, pedig sokan elvállalnák azt is.

2012. aug. 5. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert a Tiszán innen vagy (velünk együtt), és erre már a madár sem jár.


Sokszor mondtam, írtam már, hogy akik Kecskeméttől délre és keletre élünk, lakunk, nem is tartozunk Magyarországhoz, annyira nem jön ide sem ipar, sem állami támogatásból indított valami. Hiszen a keletről jövő befektetők (románok) is keresztül utaznak rajtunk, mert igyekeznek az ország közepébe.

Csongrád megyei vagyok, de ugyanez a helyzet Békés megyéban, ne csodálkozz hogy nálatok is!

2012. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szolnokiként én is eljárok Berénybe dolgozni,ezzel nem vagy egyedül.Sajnos az a helyzet,hogy egyrészt az első válaszolónak igaza van,a másik,hogy van munkahely,de csak akkor ha van legalább egy befolyásos rokonod vagy ismerősöd,aki bejuttat.Ezzel a jelenséggel szembe is találtam magam még munkanélküliként.

2012. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Budapesten is nehéz, legalábbis a szakmámban!!! :-((
2012. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!