Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tennétek pénzt ebbe az oldalba...

Tennétek pénzt ebbe az oldalba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon találkoztam ezzel a lehetőséggel először

[link]

De nem tudom eldönteni, hogy tegyek e bele pénzt, mert félek, hogy bukok vele, pedig mindenhol csak jót olvastam róla. Van valakinek tapasztalata már, hogy megéri e?


2012. aug. 6. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs ebben, de ide biztosan nem raknék egy fillért sem. Ilyen nincs, hogy 81 nap után 150% a pénzed!
2012. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

KA-MU! De olyan sok az idióta (munka nélküli jövedelemre vágyó ember), hogy valóban elképzelhető, hogy vannak kifizetések is. A később jött idióták kifizetik az előbb érkező idiótákat.


Ha belemész ebbe, csatlakozol az idióták társaságához. Annyi lesz a dolgod, hogy keress/csinálj még több idiótát, akik utánad csatlakoznak, és így fizetnek neked.

2012. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Piramis jatek, a emberiseg legjobb talalmanya. De nem art ha elsok kozott szallsz be.
2012. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!