Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán ha nem veszi át a...

Vaterán ha nem veszi át a terméket a vevő, mit lehet tenni, fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 18:39
1 2 3
 11/23 Kolibri71 válasza:
Bocs én úgy tudom, hogy van lehetőség a második legmagasabb árajánlat tevő elérhetőségére, de talán azt neked feltöltéskor kell beállítanod mint opciót. Láttam már ilyen lehetőséget. A részleteket nem tudom leírni, mert akkora sz..r lett a vatera, hogy már vásárolni sincs kedvem, nem hogy eladni. Azért kérdezz rá, hogy miért nem vette át, nyár van, nyaralás, sokan nem gondolkodnak előre, stb.
2012. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Kolibri71 válasza:
[link] - azt hiszem ez az
2012. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Menyhért Péter válasza:

Valahogy össze kellene fognunk vaterásoknak, és ki kéne kényszerítenünk azt az opciót, hogy amennyiben 3 napon belül a vevő eláll(nem jelentkezik), a vatera adja meg a 2. és a 3. licitáló elérhetőségét!

Üdv menyus

2012. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Menyus: csak abban az esetben, ha pusztán elérhetőségről van szó, és 2., . licitáló felé ez semmilyen kötelezettséget nem jelent. mert amúgy nem lenne fair a vásárlóval szemben. mert ha én keresek egy biz. terméket, licitálok egyre, ami tetszik, fölém licitál vki, én már sokallom a köv. összeget, odébbállok, és keresek egy másik hasonló terméket. és arra teszek licitet. de akkor már az előzőt nem akarom megvenni! na most akkor ha mindig licittörlést kellene kérnem ilyenkor, az baromira lelassítaná a folyamatot. (volt, h licittörlés kérelmemre 2 hétig nem érkezett válasz). no meg számtalanszor elsiettem, majd megbántam a licitet, és direkt öröm volt, h rám licitáltak...
2012. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ez egy jó ötlet lenne :)

gondolom h megkérdeznék a 2. licitálót h kell -e neki és így tovább..

2012. aug. 11. 20:18
 16/23 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen vevő, már vagy fél éve lecsapott egy termékemre, ki is fizette napokon belül, de a mai napig nem vette át, egy ideig próbálkoztam mailekkel meg telefonnal is, hogy akkor mikor vennéd át, vagy postázhatom is ha az jobb, de nem majd jön fel Bp-re egyszer és akkor átveszi ne izéljünk postával, azóta is várom, de kit érdekel, el van rakva a tárolóban elfér, ki van fizetve, majd elviszi egyszer.
2012. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
egyszer én is voltam úgy, mint vevő, h leütöttem egy baromi olcsó ruhaneműt, amit azonban az eladó nem akart postázni (írta a saját oldalán, de én nem olvastam). r.hadt messze kellett volna menni. érte. felajánlottam, h elutalom a pénzt, de semmi esetre se szeretném személyesen átvenni. azt mondta, akkor hagyjam, nem kell neki a pénz sem.
2012. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én még ha kifizetik se örülök ha nem jönnek érte, bár ilyen még nem volt, mert ha jön érte akk ált. a helyszínen fizet. De ha nem jön akk is újra felteszem mert mégse fogja a helyet..
2012. aug. 14. 14:05
 19/23 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb én is fel fogom, de nálam egy papucsról van szó, ami már nem jó, és olcsón elvitte valami 100 akárhány ft-ért most lusta vagyok megnézni. Meg van még egy 1ft-os aukcióba felrakott kinőtt pólóm, amit 10ft-ért vitt el valaki és nem jött érte. Mindketten fizettek érte, levittem a tárolóba ott elfér, enni meg nem kér, nem is romlandó majd elviszi ha eszébe jut.
2012. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát én ilyennel már nem is vesződök, elégetem aztán annyi, még én tegyek szivességet h ingyen odadom és nem is jön érte..
2012. aug. 14. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!