Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Youtube csatornával kb hány...

Youtube csatornával kb hány nézőtől lehet pénzt keresni és kb mennyit?

Figyelt kérdés
Hallottam ,hogy lehet ezzel pénzt keresni és van pár videóm aminek van 20.000 nézetsége így elkezdeném szívesen
2012. aug. 12. 11:12
 1/4 anonim válasza:

ha megmondod a youtbos neved akkor szívesen segítek.


[csak azért kell, mert így könnyebb lesz a pénzkeresési cuccod]

2012. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válasz a kérdezőnek:Ez a lehetőség engem is érdeklene.A youtubbal valóban lehet pénzt keresni én is utánanéztem,a partnerprogrammal.Megpróbáltam csatlakozni az egyik fiókommal de azt nem engedi mert már volt figyelmeztetve tehát nem csak saját felvételek vannak rajta.Gondoltam létrehozok egy másik fiókot feltöltöttem egy saját videót,csatlakozni akartam de azt írta ki hogy a te országodban nem elérhető ez a szolgáltatás.


Tehát sokmindentől függ ez a pénzkeresés.


Engem is érdekelne hogyan lehet még pénzt keresni ezen kívül?Vagy ezzel ha ez nem elérhető az országunkban?

2012. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%

am hozzáadod goggle ads-ot a videóodhoz, így kapsz pénzt..


remélem kapok zöld kezet

2012. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!