Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudunk segítséget...

Honnan tudunk segítséget kérni? (nagy baj)

Figyelt kérdés

Anyukámék házát árverezik mert a szemét (apánk)felvett egy csomó hitelt.Ő most börtönben van mivel molesztált minket.Anyunak nincs éves állása ezért rendszeres jövedelme sincs csak szezonális.Én férjhez mentem és 5 éve nem élek velük pont a molesztálás miatt,de mi sem rendelkezünk külön házzal ,hanem anyóssal lakunk együtt és nem felhőtlen a viszony.Tegnap megkaptam ha nagyon hiányoznak anyámék akkor haza lehet költözni.Anyagilag támogatni nem tudom anyukámékat mert a fele fizut le kell adni a közös kasszába,mind nekem ,mind a páromnak.És ami marad az pont kövi fizuig elég vagy addig sem mert nekünk is fel kellett annó venni hitelt mert anyós nem fizette be a közművet és jöttek a felszólítások.Honnan tudnánk segítséget kérni?Két kiskorú húgomat neveli egyedül.

Kétségbe esett 23 éves nő



2012. aug. 13. 18:31
 1/2 Kutyabolond25 válasza:
Sajnos nem tudok túl sokat segíteni , de szerintem forduljatok a gyámügyhöz, mert a gyerekek miatt lehet hogy ők tudnak segíteni hiszen kiskorúak .
2012. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak magatokon tudtok segíteni. Próbáljátok eladni Ti a házat a maradékból pedig venni egy olcsóbbat.
2012. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!