Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pestről tatabányára mennyibe...

Pestről tatabányára mennyibe kerül elpostázni egy medált, és hány nap alatt érkezik meg?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kategóriáért, nem tudtam hogy hova írjak!
2012. aug. 13. 23:43
 1/4 anonim válasza:
140 forint egy elsőbbségi postakész boríték, max 2 nap a szállítás. De a neten fenn van ám a postai díjszabás, az az aktuális és a tuti.
2012. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Értékes? Ha igen, nem a postával kellene küldened, nekem szépen kirabolták a csomagomat. Kiválogatták ami kell, a maradék ment a címzettnek. De ismerősi körben is sokan panaszkodtak.
2012. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Célszerű ajánlottan kérni, ha sürgős, akkor elsőbbségivel(+180). Egy medál kb. a 390-es kategória, ha súlyban kicsúszna belőle, vagy lutris, akkor ajánlott postakész(450? ezt még speciel nem használtam, csak kaptam benne holmit). Mondom, ha meg is akarod kapni, akkor ajánlottan kell feladni. És a kézbesítésre nyugodtan számolhatsz egy hetet, vagy többet is. A múlt hétfőn rendelt, kedden feladott csomagom ajánlott elsőbbségivel(!) tegnap érkezett meg,de 4 napnál hamarabb nem sűrűn ér ide, bárhonnan is hozzák. (És amúgy egységes ár, ha a szomszéd faluba küldöd is ennyit kell fizetni, nem távolsági díjas.)

Gyakorlott vagyok, és sajnos a posta eléggé tetű.

És Tatabányai :D

2012. aug. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A postakèsz borítéknál nincs súlykorlát és van belőle sima, elsőbbségi ès ajánlott. Nekem eddig mindig odaért nagyon hamar, ha nyitáskor adtam fel, sokszor már másnap. Még soha nem tűnt el semmim, pedig nagyon gyakran postázok, sokszor nagy méretű dolgokat. De lehet èrtékbiztosítottan kérni, csak az már elég drága.
2012. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!