Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítenél értelmezni ezt az...

Segítenél értelmezni ezt az e-Bayes hirdetést?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 14. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, mi nem világos vele kapcsolatban? Egy 15,6"-os LED-es matt laptop kijelző. Minden egyéb a FAQ-ban.
2012. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
43,95 font a cucc, és 8,5 font a szállítás
2012. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerintetek mennyire megbízható? Mármint ez hogy működik? Ez egy magánszemély, vagy cég? A PayPass renszer hogyan működik? És ha nem azt küldik amit kértem, akkor mi a teendő? Szóval... Mi a garancia arra hogy megkapom azt, amiért fizettem?(bocsánat a sok kérdésért, kicsit bizalmatlan vagyok:) )
2012. aug. 14. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy külön erre a piaci területre specializálódott cég, de leírják a hirdetésben meg az oldalukon is százszor, hogy csekkold le, hogy tényleg megfelelő-e neked ez a modell, mert utálják az értetlen vevőket. Különben megbízhatónak néz ki, a csomagolásról is azt írják, hogy hülyebiztos és a visszejelzéseik is pozitívak, garanciát is adnak és visszatérítés is van.
2012. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"És szerintetek mennyire megbízható? Mármint ez hogy működik?"


Az ebay _általában_ megbízhatóbb, mint a magyar aukciós oldalak. Itthon sokkal nagyobb a csalók aránya. Nem hinném, hogy a 7000-nél több rating csalás lenne.


"Ez egy magánszemély, vagy cég?"


Cég. De amúgy olyanmindegy.


"A PayPass renszer hogyan működik?"


Mármint a PayPal? [link] van magyar nyelvű leírás.


"És ha nem azt küldik amit kértem, akkor mi a teendő?"


Írja, hogy hogyan tudod megnézni a kijelződ PONTOS típusát (még egy adott laptop típuson belül is más lehet). Ha az alapján rendelsz, akkor biztosan olyat kapsz, ami jó hozzá. Persze nem baj, ha tudsz angolul.


"Szóval... Mi a garancia arra hogy megkapom azt, amiért fizettem?"


Mivel viszonylag nagy értékű cuccok és magas arányban kapott jó értékelést az eladó, megbízhatónak tűnik. Persze semmi sem biztos, csak a rendőr meg a tű.

2012. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!