Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyat lehet, hogy a GLS...

Olyat lehet, hogy a GLS futárszolgálat ne házhoz hanem letegye valahová a csomagot a postára vagy egy GLS csomagpontra és onnan át tudom venni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De mit rendeltél? Vibrit, vagy ilyesmit? :)
2012. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor hoztak már csomagot, és ha nem voltam otthon, mindig felhívtak, megmondtam, hogy éppen hol vagyok a városon belül, és odahozták. Szóval ha emiatt lenne szükséged rá, akkor nem érdemes. Vagy ha épp nyaralsz, azt is megmondhatod nekik, hogy egy hét múlva hozzák ki újra.
2012. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértem, nekünk előfordult, hogy csak úgy otthagyták az ablakpárkányon a csomagot - hát nem repestem az örömtől, mikor megláttam. Oké, védett helyen vagyunk meg nem járnak felénk tolvajok, de akkor is... Amúgy postára nem kézbesítenek, de GLS csomagpontra kérheted.
2012. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gls csomagpontra jah.
2012. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor rendeltem valamit és futárszolgálat hozta,mindig felhívtak mielőtt beértek volna a városba,hogy otthon vagyok-e,vagy esetleg máshova kérem a csomagot.Nyilván több 10km-t nem fog menni miatta,de pár km belefér,természetesen az eredeti cím szerinti településen.De ha telefonon felhívod a futárszolgálatot akkor a diszpécser megmondja,hogy kiviszik-e máshova is,mivel lehet módosítani bizonyos ideig a címet.
2012. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!