Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átutalásnál, ha nem írom a...

Átutalásnál, ha nem írom a helyett pl. Gipsz Jakab Debrecen, attól ugye elmegy a számlára? A számlaszám ugyanaz gondolom.

Figyelt kérdés
Vaterán vásároltam, és az eladónak hajdú takarékszövetkezetes számlája volt, és megadta hogy, X Y, Debrecen (pl.), de mi az átutalásnál csak a nevét írtuk. Ez baj? attól még elmegy oda a pénz, nem?

2012. aug. 16. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A számlaszám a lényeg, nevet se kell írni.
2012. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért kérdem, mert a szüleim is takarékszövetkezetesek, és ők is mindig odaírják a nevük után a települést, de akkor gondolom ez nem szükséges. :) Csak féltem hogy a takarékszövetkezeteseknél kell :D eddig még nem utaltam át ilyen számlára. Köszi a választ!:)
2012. aug. 16. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Több banknál ellenőrzik a nevet is, tehát nem mindenhol elég a számlaszám, de városról még nem hallottam.
2012. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért tüntetik fel a bank nevét és helyét,hogy aki befizetni akar a számlára az tudja melyik bankba kell mennie.Átutalásnál ezek nem számítanak.
2012. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, tényleg átment, nem kellett a város.:)
2012. aug. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!