Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi potenciál...

Szerintetek mennyi potenciál van az internetes hirdetésekkel foglalkozó honlapokban?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet jövedelmező egy olyan honlap, mely hirdetésekkel foglalkozik?

Persze tudom én, hogy nézettségtől is függ, meg mondjuk attól is hogy mennyire van optimalizálva a keresés, hogy a google-ban minél előkelőbb helyen legyen.



2012. aug. 17. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Ebből él a Google és a Facebook is, de ez az oldal is.
2012. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ezen az oldalon is láttam pár hírdetést, de az nem olyan sok, meg szerintem az a pár banner vagy hidrdetés nem hoz annyit a kasszára, habá az oldal látogatottsága elég nagy.
2012. aug. 18. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát tavaly az a pár hirdetés több mint 8 milliót hozott ennek a honlapnak :_)
2012. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondolom elég nagy a verseny, de mi kell ahhoz, hogy, ha úgy tetszik hátrányból indulva is valahogy a közép netalántán az élvonalba kerüljön egy olyan oldal, mely csak reklámokkal, hirdetésekkel foglalkozik.

A sok munkán időt és anyagi ráfordításon kívül természetesen.

2012. aug. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!