Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » KÜLFÖLDÖN DOLGOZÓK! Őszíntén...

KÜLFÖLDÖN DOLGOZÓK! Őszíntén megérte kimenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg én is kint vagyok egy másik országban, és fel is ajánlották, hogy jöjjek vissza hosszabb távra, de vonakodom elfogadni.


NE AZT ÍRJÁTOK, hogy igen, mert többet keresel, nem csak ez érdekel. Inkább az, hogy hogy érzitek kint magatokat, milyen a viszonyotok a helyiekkel, találtok-e társat magatoknak, vannak barátaitok, eljártok-e szórakozni stb.


2012. aug. 18. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút megérte, teljesen más értékeket, embereket, kultúrákat ismertem meg, a magasabb életszínvonal mellett pedig nyitottam a világ felé.
2012. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Habár én nem kint dolgozom több ismerősöm is kiment.


Az egyik pár kb 3 évre ment ki (felszolgáló, takarító stb munkák), most hazajöttek és házat vettek a megspórolt pénzükből vidéken, de itthon kezdtek új életet. A tőkét itthon nem tudták volna összerakni, szerintem nekik megérte.


Másik ismerősöm is kint dolgozik már közel 3 éve, keveset azért tud félretenni, kint bepasizott, szerintem neki is megérte.


Anyósom is dolgozott kint 1.5 évet, most 2 helyről jön a nyugdíja és megismerkedett egy új kultúrával (angolokkal és ázsiaia bevándorlókkal is). Szerintem neki is megérte.


Sógornőm kint dolgozik managerként, remek körülmények között, a magyar fizetés sokszorosáért, ő már messze 8 számjegyű összeget tett félre az elmúlt pár évben. Szerintem neki is megérte kimenni.


Egyik ismerősöm is kiment 2 hónapra, nyelvtudás és kapcsolatok nélkül - na neki nem érte meg szerinte.

2012. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!