Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a ZEEKREWARDS...

Mit gondoltok a ZEEKREWARDS "kerítőiről"? Azokról, akik gátlástalanul lasszóztak, akik nyilvánosan ajánlgatták magukat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az AVON-t 1886-ban alapították.
2012. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kukacos szeretnék lenni akkor erre meg azt válaszolnám, hogy a név váltás 1937-ben történt meg és onnatól lett Avon, előtte meg The California Perfume Company néven működött.
2012. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

# 11

Naés? Nem MLM-ként működött előtte.

2012. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Először is : akinek nem jön be az ilyesfajta üzlet elmegy mellette ... De attól még nem kell ócsárolni mindent folyamatosan .. Miért kell mindenen kiakadni ha tönkre megy ... Nap mint nap tönkre megy ezer meg 1 dolog .. ha mlm , ha piramis , ha disco , de tökmindegy is hogy mi ..

Ezekkel sokkal gyorsabban lehet pénzt keresni nem is kis összegeket mint hogy valaki eljár éhbérért melozni , ennyi a nagy különbség .

Ki van mindenki akadva hogy át van baszva ... ugyanmár ... minden nap átbasznak mindenkit , hol itt hol ott de át vagyunk baszva ... no akkor én meg amondó vagyok hogy nagyobb rizikóval a több pénz reményében mit veszthetek vele ha belekezdek ilyenekbe .. ? Semmit , pénzt .. de itt elveszítem , amott visszakeresem tehát nem egy lábon kell állni és akkor nincs probléma ... Semmire nem tenném az életem , tehát egy üzletre se , de ha soha meg se próbálnék semmit ( mert ez piramis , mert ez pilóta , stb ) akkor aztán nagyon sok esélyem lenne ebbe az országba megélni is ...

Szóval ezt embere válogatja , de nekem ez a véleményem ,

és legfőképp a sajátom !

2012. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A piramisjátékba eleve bele van kódolva a bukás. Az hosszútávon soha nem lesz sikeres. Kiakava meg senki sincs, csak döbbenetes, hogy mennyi hülye bedől az ilyen könnyű pénzkereseti lehetőségnek.
2012. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!