Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha egy internetes...

Mit tehetek, ha egy internetes survey megjelenése alkalmával megadtam a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
Mit tehetek, vagy mit tehetnek ők ezzel a számmal?

#átverés #complete the survey
2012. aug. 21. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Eladják más cégeknek akik különféle visszautasíthatatlan ajánlatokkal felhívnak.

=> vegyél biztosítást, zepter edényt, befektetést, nyaralást, vagy adj el Te biztosítást, zepter edényt, befektetést.

2012. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam semmilyen hívást. (Egyébként kért egy emelt díjas sms-t is, de azt nem sikerült elküldenem. Ilyenkor mi van?)
2012. aug. 22. 11:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg örülnék neki, ha tényleg normális választ adnátok!
2012. aug. 22. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem normális válasz?

Szerinted mit csinálhatnak egy számmal?

Ha betartják az adatvédelmet, akkor semmit. Esetleg saját célra felhasználják, ha mondjuk telefonokat reklámoznak, akkor néha küldenek egy smst, hogy ez meg az akciós.

Ha eladják a számod - mivel az elérhetőségi adatbázisok elég sokat érnek a piacon - akkor attól függ, ki veszi meg.

Ha tegnap töltötted ki akkor nem valószínű, hogy most azonnal hívnának, majd hónapok múlva egyszercsak felhív egy biztosítási ügynök, vagy "nyersz" egy nyaralást.

Ezek az emeltdíjasok nem tudom, hogy mennyire tárolják a számod, ők arra mennek, hogy miután kitöltötted a tesztet, kiválasztottad az iPhone-t, csak elküldöd az emeltdíjas smst is, hiszen minden kérdést tudtál, "hatalmas" az esély.

2012. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval kérdés: Mennyi pénzt veszhetek, ha nem küldtem el az smst?
2012. aug. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!