Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igényelhetek valamilyen Start...

Igényelhetek valamilyen Start kártyát?

Figyelt kérdés
Tavaly június óta vagyok regisztrálva álláskeresőként a munkaügyi központban (pályakezdő). Tavaly nyáron meg idén is voltam pár napot idénymunkán és bejelentettek naponta.Kérdésem: ettől még igényelhetek Start kártyát vagy Start Bónusz kártyát? És ha nem akkor valamilyen másmilyen kedvezmény megillet pályakezdőként?
2012. aug. 23. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha idénymunkán voltál és egyszerűsített foglalkoztatással voltál bejelentve, akkor a pályakezdő start kártyára való jogosultságod megmaradt.

A start bónuszhoz pedig az kell, hogy legalább 3 hónapja regisztrált álláskereső legyél. (ettől akár munkaviszonyban is dolgozhattál volna tavaly)

Szóval bármelyiket igényelheted, de csak az egyiket.

Beszéld meg a leendő munkáltatóddal, hogy melyik kedvezőbb a számára.

2012. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is úgy tudom, de viszont az öcsém is pályakezdő idén június vége óta, dolgozott a nyáron 2 napot és nem igényelhette a Start kártyát állítólag ez miatt hogy be volt a 2 napon jelentve...
2012. aug. 23. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem egyszerűsített foglalkoztatással, hanem munkaviszonnyal jelentették be, akkor már nem jogosult a start kártyára.
2012. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!