Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MI a megoldás? Mit tudtok...

MI a megoldás? Mit tudtok javasolni? Nagyon megvagyok rogyva.

Figyelt kérdés
Megkaptam a fizetésem majdnem 1 hónapja és elkezdtem újra belemerülni a tippmixes dologba... a 140ezres fizetésem kb 1 hét alatt elfogyott most kölcsönöket kérek naponta 10-20 ezret hogy feladhassam tippmixre. és sose nyerek.de nem bírok létezni a játék nélkül.elüldöztem körülöttem mindenkit a folytonos idegbeteg viselkedésemmel mi a fenét tegyek:) 22/F kérlek mondjatok ötleteket mi a kiút?
2012. aug. 24. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

játékszenvedély.

Vagy belesüppedsz a sz*rba,és a végén totál kisiklik az életed, vagy elmész orvoshoz,és kérsz orvosi segítséget, hogy leszokj a szenvedélyedről.

2012. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ma nem is tudok lefeküdni most ment el minden pénzem újra.és nem tudok miből adni holnap. szegény barátnőmet basztatom h adjon fel mert különben nem bírok létezni:S pedig egy értelmes normális srác voltam de belesüllyedtem..
2012. aug. 24. 23:57
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Azonnal keress fel egy pszichiátert, mert így rövid időn belül tönkre megy az életed.
2012. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elárulom neked hogy pszihologushoz jártam 2 éve kb 160ezret hagytam ott!!és kb semmivel nem jobb.. olyan mintha nem kapnék ételt mikor éhes vagyok. amikor nem jácchatok.azon gondolkozok hova törjek be hogyan szerezzek pénzt. a ruháim foci felszerelésem eladtam...az autóm nem merem de már lassan azt is:S
2012. aug. 25. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
orvosi eset. de nem viccelek. KOMOLY pszichiáter.
2012. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy, segítségre van szükséged!!!...


Menj el egy másik pszichológushoz...

Próbáld meg, hogyha rád tör a játékszenvedély, akkor menj el futni vagy biciklizni, alaposan fáraszd le magad...


Keress magadnak valami hobbit, elfoglaltságot, ami felváltja a tippmixes baromságot (pecázás, kirándulás, barkácsolás, számítógépes játék, stb.)...


Menj el bokszolni vagy kungfuzni, vagy úszni!...


URALKODJ MAGADON, te magad irányítsd az életedet, ne pedig a játékszenvedély irányítson téged!...

2012. aug. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban orvosra van szükséged.
2012. aug. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne pszichológushoz menj, ők nem orvosok, hanem pszichiáterhez!
2012. aug. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-nak :


A pszichiáter csak orvosságot ír fel, őhozzá akkor kell menni, ha már a pszichológus nem tud segíteni...


A pszichológus a lelki problémákban tud segíteni, kibogozza a komplexusokat, rávezet mi okozhatja a szenvedélybetegséget, rávezethet hogyan lábalj ki a bajból...


A szenvedélybetegségre nincs orvosság!

2012. aug. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kapo1588 ***** válasza:
de van én is fogadgattam és bukóban voltam de egy nap erőt vettem magamon és abba hagytam. végig gondoltam hogy ha kb 50 ropit eddig belebuktam akkor egy hét múlva mivel lenne másabb? miért nyernék..? nem fogok. ezt magamba tisztáztam és azóta nem fogadtam (tegyük fel ez csak 4 hónapja van még de már annyira nem is hiányzik!) tényleg keress más elfoglaltságot magadnak menj el inni a haverokkal akár olcsóbban berúgsz és részegen tippmixezni se akarsz majd:D amúgy meg bemehetnél a helyre ahol játszani szoktál és megkérnéd őket h többet en szolgáljanak ki.. én a neten fogadtam és egyszerűen kitiltattam magam az oldalról.
2012. aug. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!