Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hülye és tehetségtelen...

Ha hülye és tehetségtelen vagyok mindenhez, akkor semmi esélyem sincs ara, hogy gazdag legyek?

Figyelt kérdés

Nem ér azzal válaszolni, hogy "ilyen felfogással nincs esélyed"! :P

23 F


2012. aug. 25. 10:31
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
93%
Háát ilyen felfogással nincs esélyed! :P (bocsi ;))
2012. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom nekem címezte. :D


Mégis milyen választ vártál?


Hiába vetítünk itt közhelyekkel. Attól még továbbra is csak fogod várni, hogy a szádba repüljön a sült galamb.


Nem muszáj tehetségesnek lenni ahhoz, hogy gazdag légy. Csak munka, akaraterő, kitartás, alázat és megfelelő önmenedzsment kérdése. Nem siránkozni kell, hanem felvenni a s*gged és addig menni, amíg meg nem találod a neked való feladatot/munkát.

2012. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

A 15:12-esnek címeztem az előző válaszomat.


Nyugi, ilyen válaszokat vártam. Ergo: kezdhetem elásni magam...

2012. aug. 26. 09:43
 14/48 anonim ***** válasza:
89%

"Nem muszáj tehetségesnek lenni ahhoz, hogy gazdag légy. Csak munka, akaraterő, kitartás, alázat és megfelelő önmenedzsment kérdése. Nem siránkozni kell, hanem felvenni a s*gged és addig menni, amíg meg nem találod a neked való feladatot/munkát."


Ebből mi nem érthető?


Ne ásd el magad, hanem harcolj b*zdmeg. :D

2012. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Lusta agyok, nincs kitartásom, az önmenedzsmentem meg tragikus.:)

Ezért írtam.

2012. aug. 26. 11:56
 16/48 anonim ***** válasza:
92%
Szedj fel egy gazdag öreglányt és tartasd el magad. Végy példát a sok playmateből! Azok talán tehetségesek valamiben? Már a ...-n kívül.
2012. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
94%

Ezért írtál?

Kár volt.


Pár hónap/év múlva (attól függ, mikor fogy el a pénzed), majd az ikszedik lepusztult, mocskos aluljáróban, mikor a farodba teszik a lompost, vagy te könyörögsz, hogy tegyék meg egy kis kajáért cserébe, na majd akkor gondolj vissza erre a topicra, mint "boldog békeidőkre", és gondolkozzál el azon, hogy mit kellett volna máshogy csinálni.


Mondhatnám, hogy gondolkozzál el rajta most, mikor még lehet, de tudom, hogy úgyse használna. Kellenek szerencsétlen szakadt csövesek is ebbe a világba, különben honnan tudnánk, hogy mi jól csinálunk valamit? :)

2012. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Hát igen, valami ilyesmire számítok én is. De én elébe megyek a dolgoknak: nyilván sikert nem fogok elérni, de a hajléktalans sem fog utolérni, addigra reégen alulról fogom szagolni az ibolyát!
2012. aug. 28. 17:12
 19/48 anonim ***** válasza:
szerintem te ezt a kérdést egy egész kényelmes irodai székből tetted fel provokálásként. érthető, hogy unatkozol, de esetleg valami kreatívabb, amire nem egyértelmű a válaszadás? valami igazi vita, no. :)
2012. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Mi a végzettséged? Mert helyesírás alapján annyira hülye nem lehetsz.


Szakma, és irány külföld. Ne légy ilyen balf@sz!

2012. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!