Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kérjek el egy kép...

Mennyit kérjek el egy kép retusálásáért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok profi, de sokan felkeresnek fotózással kapcsolatban. És most van egy emberkém aki megkeresett azzal, hogy egy pár képet retusáljak ki neki, és azt mondta hogy persze nem ingyen. Eddig ingyen dolgoztam, de úgy gondoltam ha már felajánlották ezt a ehetőséget akkor nem halasztom el (valahol el kell kezdeni). Na de nem tudom mennyit kérek egy képért. A profiknál van olyan hogy 500 ft/kép vagy 1000 ft/kép vagy 2000 ft/kép. Én ilyen 200-300 ft-ra gondoltam. De nem tudom, mennyit kérhetnék el, hogy reális legyen.

Ti hogy gondoljátok?



2012. aug. 27. 19:57
 1/2 anonim válasza:
Szerintem 3-400 ft-ot nyugodtan kérhetsz!
2012. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 2-300 Ft az reális, bár függ ugye kép méretétől,

és, hogy mennyi időt vesz igénybe a dolog.

No meg persze, hogy hány db.-ot kell.


Szinte mindenki használja a sz.gépet hülye játékokra, de ha meg kell oldani pl. egy ilyen egyszerű műveletet, már pénzt lehet elkérni tőlük.

Tehát hajrá!!

2012. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!