Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gazdaságilag melyik ország...

Gazdaságilag melyik ország áll jobban? Ki szertnék költözni majd, de nem tudom hova. Írország? Melyik lenne a legjobb? Szomszéd országok nem érdekelnek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
A gazdaságilag 2 legfejlettebb ország a világon Amerika és JApán...
2009. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is nézd, hogy nyelvtudásod melyik nyelvből van, mert ez sokat meghatároz illetve hiába akarsz bizonyos helyekre kiköltözni, ha ott nehéz letelepedni (pl. USA). Valamilyen EU-s országot ajánlanék, mert oda gond nélkül ki tudsz menni illetve jó, ha Európában maradsz, mert akkor könnyebben és gyakrabban meg tudod látogatni a rokonaidat, ismerőseidet. Írországban is már sok a magyar, biztos, hogy nem mennének, ha nem tudnának megélni.
2009. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dánia, Norvégia, Svédország stb. a legjobb munkabér szempontjából. Anglia gazdaságilag most nagy bajban van, és néhánny év, míg kilábal. Írország kb. izlandi szinten válságban van. Nagyon sokan esküsznek Ausztráliára, nem rossz hely.
2009. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Németország!!!!europa legfejletebb gazdasága az övék!!
2009. júl. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így van hogy csak oda mész ahova akarsz, sok helyen hiába csinálsz akármit akkor is csak egy bevándorló maradsz és éhbért fognak csak fizetni..


A gazdaságilag fejlett országok annak köszönheti a sikerüket, hogy nem keverednek a bevándorlókkal, illetve nem hagyják hogy mindenféle jöttment akármit felvásároljon


pl Németország abszolult konzervativ!


Az amerikaiak is lenézik a mexikóiakat a kubaikat is, de még a négereket is hiába is próbálja kendözni a sajtó.

2009. júl. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Spanyolban is pl ha nem jól beszéled a nyelvet vagy nem érted amit hadarnak, a spanyol az nem szivbajos hátat fordít neked aztán otthagy a p.icsába...
2009. júl. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hát én nem tudom én Írországban élek de nem vettem észre hogy gazdasági válság lenne 9-10 euros órabér mellet:)Angliában is jól lehet keresni de az drágább ország is.Itt Írbe meg durván olyan árak vannak mint otthon (sőt néha nevetségesen aracsonya fizetéshez képest)Szóval én Írországot ajánlom mert jól lehet itt élni viszont már nem olyan tejjel mézzel folyo kánaán hogy akkárkit akárhova felvesznek mint régen.Angol nyelv kötelező minimum társalgási szinten de ha az van akkor is elöted lesz még 20 bevándolrló aki munkát akkar...:P Szal nehéz a munka keresés de nem szabad feladni:)
2010. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem vettem észre hogy gazdasági válság lenne 9-10 euros órabér mellet:)"


Az egy pocsék órabér konkrétan. Dániában ennek a 3-szorosát lehet keresni. Vásárlóerő-paritáson ez a 10 euró alig ér másfél-kétszer többet, mint a magyar bérek.

2010. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

sokat akar a szarka...azé szerintem a 2500 Ft-os Órabér nem rossz az otthoni 500-700 ft hoz képest.Nem mindenki üzletember és nem mindenki születik aranykanállal a szájában hogy ne becsülje meg a pénzt.Én is Írbe dolgozom...és valahogy nem vágyok a Hollandokhoz epret szedni..


30/F

2010. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem mindenki születik aranykanállal a szájában hogy ne becsülje meg a pénzt."


Ellentmondasz magadnak.


Pont azért jobb hely Dánia, mert ott 3-szor annyit lehet keresni. Vagyis aki megbecsüli a pénzt, az Dániát választja. (Vagy Norvégiát)

2010. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!