Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkaptam a villany elszámolót...

Horváth joci kérdése:

Megkaptam a villany elszámolót, a fogyasztásom kevesebb a tavalyinál, mégis ráfizetek 22 ezret. Szerintük örüljek neki, mert tavaly 26 ezret fizettem rá, ahhoz képest a mostani ezért kevesebb. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
A tavalyi ráfizetés után és most is emelnek a havidíjon.

2012. aug. 29. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az meglehet, hogy a fogyasztásod kwatt-ban kevesebb, mint az előző évi, de ha nőtt a szolgáltató által számlázandó egységár, és biztos, hogy jelentősen nőtt az ÁFA is, így ezek együtt eredményezhetik azt, hogy a számla végösszege mégiscsak több, mint az előző évi.
2012. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5200 ft tal kezdtem havonta fizetni tavaly szeptembertől,évközben folyamatosan emelték ezt az összeget.Most már 6000 ft nál vagyok.Ennyit emeltek volna plusz a ráfizetett 22 ezer?

És kevesebbet fogyasztok...

2012. aug. 30. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!