Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegnap adtam fel egy szelvényt...

Tegnap adtam fel egy szelvényt tipp mixet, nyertem is vele, de a nő valamit elcseszett ma bevittem és nem akarja kifizetni, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 10:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy kisebb játékszelvényt adott ma bevittem, és a kolléganőjénél adtam fel, ma azt mondta, hogy kell a másik fele és hogy érvénytelen, de nem adott másikat jó nem nagy összeg 200 ft ból nyertem 5 ezret, de akkor is.
2012. aug. 30. 10:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a szerecsejáték Zrt-t és panaszt tennék.
2012. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van értelme szerinted? de annyira idegesítő, lány vagyok tegnap játszottam először, és a hülye nő miatt nem kapom meg a pénzem valószínű
2012. aug. 30. 11:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Írd le részletesen, hogy mi történt, mert egyelőre értelmetlen.
2012. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na tegnap tippmixeztem megtettem 5 mecscet az újságban néztem anyum feladta, mondta a csajh egyet levesz mert tiltott a meccs, feladta anya, kapott egy játékszelvényt uyge azt a fehéret, de nem oylan hosszút mint általában, hanem az átlag nyugtának a felét, és ma bevittem, mondta a nő h ilyen játékszelvényt nem is szoktak adni, meg h hozzam be a másik felét, de nem adtak másik nyugtát/játékszelvényt azt a fehéret, meg azt mondta, hogy érvénytelen.
2012. aug. 30. 11:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy lehet, hogy csak a felét kaptad meg. Ott helyben kellett volna reklamálni vagy azonnal visszavinni. Jól értem, hogy az alsó vonalkódos rész hiányzik? Anélkül valóban érvénytelen.
2012. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, csak ugye anyum volt bent ő meg nem is nézte, és nem tudom, hogy akkor reklamáljak e csak kellene nem?
2012. aug. 30. 11:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert ez nem az én hibám, hogy az a hülye liba nem ért a dolgához.
2012. aug. 30. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
akkor reklamálj, ha tudod bizonyítani is, hogy nem te tépted le. erre nincs sok esély. egy próbát megér, de valszeg esélytelen. tanulópénz volt, hogy legközelebb nem leszel lusta te feladni :/
2012. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csibexke ***** válasza:

én nem értem,mert azt a papirt a gép adja ki,akkor hogy lehet a fele akkora????


Vagy a szallag kifogyott és senkinek se tünt fel???

mikor a következő feladónak nyomtatták volna ki,akkor sem???


Szerintem kifogyott és a nő nem akarta stornozni és ujra feladni,hogy érvényes papirod legyen...


de mondom,a mai gépeknél nem tünik fel ha fele papirt adott a gép????????????


Vagy aníud akar leszoktatni a szerencsejátékról????

2012. aug. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!