Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Száz százalékos visszafizetési...

Száz százalékos visszafizetési garanciával vásároltam káposztaleves kapszulát .2012. június 14-én visszaküldtem, az ajándékkal együtt, mivel a számomra teljesen hatástalan volt. Meddig kell még várnom a visszafizetésre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Semeddig. Ne reménykedj, nem fogják visszatéríteni az árát. Ez egy ilyen csaló, lehúzós banda.
2012. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Hogy mennyi rászedhető ember van! Te is közéjük tartozol! Ha fogyni akarsz ne zabálj fel mindent! Nézdd meg a lágerben szenvedetteket! Látsz köztük kövér disznót! Na nem úgy kell kinézni, bocs a durvaságomért, de...Nem akkor kell visszafogni magát az embernek, amikor már 10-20 kiló felesleg van rajta, hanem amikor 2-5 kg mászik fel rá!!!
2012. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
apró betűben biztosan benne van, hogy csak akkor térítik vissza az árát ha bontatlan dobozban küldöd vissza... különben mindenki megvenné, megenné és visszaküldené, vagyis nem érné meg forgalmazni.
2012. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogják visszafizetni, de jó is így aki azt hiszi hogy mindenféle megerőltetés nélkül jól fog kinézni, az így jár:)
2012. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm "jó szándékú, kedves" hozzászólásaitokat. Tájékoztatásul közlöm, hogy időközben a pénzt visszafizették. Úgy látszik, ha a káposzta kapszula nem is, de az morál a cégnél működik. Köszönöm
2012. szept. 8. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülünk neki. De tényleg. :) jó ilyet is hallani.
2012. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!