Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2literes PET palackot hol és...

2literes PET palackot hol és mennyiért válthatok be?

Figyelt kérdés
Munkahelyemről el tudok hozni havonta kb 200db PET palackot 2literest és 2,5literest vegyesen.Hol tudom ezeket beváltani?Lidl-ben mennyit fizetnek érte?Auchanban?Express Tescoban?
2012. szept. 2. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk itt szembe a Lidlben 1Ft-ot (jól látod EGY!) adnak darabjáért. (De csak akkor ha nincs összenyomva, csak úgy ismeri fel a gépük.

Pár éve mikor kint jártam az USAban ott 10 centet (kb 20Ftot) adtak egy pet palacért. Legalábbis abban a szupermarketben ahova mi jártunk.

2012. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Azt hittem adnak érte 5ftot kb.Akkor kár bohóckodni vele....
2012. szept. 2. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ja...

Ahhoz hogy kapj egy 20ast, egy nagy zsák pet palack kell. Mert mint mondtam a gépük csak az egészet ismeri fel. Ki a fax fog nagy zsák pet palackkal rohangálni 20Ft-ért.


(De lehet, hogy a Tesco, Auchan jobban fizet. Azokat én nem ismerem. Én csak ide járok a közeli Lidlbe.)

2012. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinted néznének,ha a kis Punto mellé odatolnám a bevásárló kocsit,azt meg teli nyomnám üres pet palackokkal?:)Tesco is komoly.Na ők már csak 5össével veszik át,de ők is csak 1ft/db áron.:)
2012. szept. 2. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mész a boltba akkor miért ne.
2012. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Ha lenne helyem (és kocsim) én gyűjteném. De itthon nincs sok hely. Összetaposni meg nem lehet, mert azt nem ismeri fel a gépük. Én most taposom és megy a szelektív gyűjtőbe. Ingyen. :)

Egyszer láttam egy riportot egy amcsi pasival aki ilyen pet palackokból, és sörös dobozokból több ezer dollárt gyűjtött össze. Azt mondta ezt lóvét már félretette és majd ebből fogja fizetni a fia tanulmányait. Nem egy szakadt csöves volt, normál srácnak nézett ki.

2012. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!