Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli segély jár nekem?

Munkanélküli segély jár nekem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a párrommal kecskemétre kell költöznünk. Onnan nem tudok majd feljárni gödöllőre dolgozni (illetve tudnék de a keresetem elmenne a benzinköltségte). Igy fel kell mondanom itt. Ha én mondok fel akkor jár nekem munkanélküli segély? Ez mekkora összeg kb. ? Mert minnél elöbb elakarok menni dolgozni de hogy addig is legyen valami amiböl megtudunk élni. Illetve hova kell bemenni ha ezt igényelni szeretném .


Köszi!


2012. szept. 4. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Évtizedek óta nincs olyan, hogy "munkanélküli segély".

Álláskeresési járadéknak hívják, ami van, és akkor jár, ha az igénylést megelőző 3 évben volt legalább 365 nap munkaviszonyod. Ez maximum három hónapig jár, és legfeljebb a minimálbér összege lehet havonta. A munkaügyi központnál lehet kérvényezni.

2012. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Bár nem tudom hogy hogyan hívják meg mi a menete ennek az egésznek mert még soha nem kellet ilyent igénybe vennem!
2012. szept. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!