Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy a lejáró...

Létezik olyan hogy a lejáró hűségszerződésemet a tudtom nélkül meghosszabítják?

Figyelt kérdés
Történt, hogy nem voltam otthon mikor küldték a szolgáltatótól hogy lejárt a hűségem és ha nem szeretném meghosszabítani akkor irjak nekik vagy hivjam fel. ( külföldön voltam) Mikor felhivtam őket 3 hétre rá, ők már közölték hogy automatikusan meghosszabitották mert nem reagáltam a levelükre... Hogy reagáltam volna mikor nem voltam otthon? És most 65.000 ft-t kérnek ha leakarom mondani.. ez miiiiiiii ?
2012. szept. 4. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Igazuk van. Semmi közük hozzá, hogy te hol vagy. Nem reagáltál, tehát úgy tekintik, hogy elfogadtad.
2012. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz ? Van az a telefon dolog amivel elvileg lehet telefonálni ilyen ügyben. Miaz h gondolnak egyet és meghosszabítják az én beleegyezésem nélkül ?
2012. szept. 4. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked is tudnod kellett, hogy lejár a hűségidő. Hivatalos levelet küldtek, arra vártak választ, hogy lemondhatod, ha nincs rá szükséged. Ezzel semmi gond nincs. Ők honnan tudták volna, hogy nem vagy itthon?
2012. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hájaaa ***** válasza:
Miről van szó? Telefon, internet vagy vmi tők más?
2012. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az eredeti szerződést kellett volna annak idején végigolvasni. Abban nyilván benne volt, hogy ha nem mondod le, akkor automatikusan hosszabbítják a hűségszerződést. Aztán már csak figyelni kellett volna a határidőt, hogy időben le tudd mondani, még csak meg sem kellett volna várni a felszólítót.
2012. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy komplett csomagról van szó ( telefon, tv, internet ).
2012. szept. 4. 20:45
 7/7 hájaaa ***** válasza:
Akkor a hűségidőt nem valószínű hogy hosszabbítják, csak egyszerűen tovább él a csomagod. Tehát lemondhatod...(legalábbis nálam UPC-nél így volt)
2012. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!