Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lesz ciki?

Szerintetek mennyire lesz ciki?

Figyelt kérdés
Sajna holnap kéne megvenni a suliba a könyveket, de csak holnap jön pénz a családhoz ezért nemtudjuk megvenni.Nagyon megnéznek majd az osztálytársaim?Középiskolás vagyok!
2012. szept. 5. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj a tanárral, aki kiosztja a könyveket, vagy akinek fizetni kell. Hogy adja oda a könyveket, és holnapután még tanítás előtt hozod neki a pénzt. Szerintem meg fogja érteni.
2012. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Mond azt, hogy otthon felejtetted a pénzt. De nálunk ilyen soha nem volt gond, hogy volt aki pár nappal később vette meg.
2012. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem csak nemszeretem ha nézik hogy "ennek nincs pénze könyvre?"Márcsak azért is mert mindenki állandóan büfébe járkál meg ilyesmi amit mondjuk én nem szoktam.
2012. szept. 5. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,lesz másik 5 olyan,akinek jövőhéten sem lesz...

De persze azoknak büfére lesz pénzük.

2012. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!