Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb diákszövetkez...

Melyik a legjobb diákszövetkezett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Válaszokat szeretnék, még iskolás vagyok, délután 4órától 7óráig lessz az èrettségim, emellett szeretnék menni dolgozni diákként.

Tapasztalataikat írjátok meg, nem tudom eldönteni melyik iskola szövetkezethez regisztràljak be? Szerintetek melyik Iskola szövetkezet lenne a számomra a legalkalmasabb ... Ami Nyíregyházán van..

A válaszaitokat várom, illetve hogy melyik diák meló lenne a legelőnyösebb... Gondolkodtam a Tescon Pènztárosnak! Szerintetek????


2012. szept. 6. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide, mikor lesz az érettségid? Mikor jársz suliba? Nappalis vagy?


Keresd meg az összes diákszövetkezetet, minél több helyen vagy, annál több helyről érkezhet ajánlat.


Keress rá googleban: nyíregyháza diákmunka

vagy: nyíregyháza diákszövetkezet

2012. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik átverés, de ha már nagyon, akkor a Rébuszhoz SOHA!!!!
2012. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!