Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El lehet küldeni egy 110 g-os...

El lehet küldeni egy 110 g-os mobiltelefont postán levélként? Ha igen akkor milyen levélbe küldjem?

Figyelt kérdés
Interneten szeretném eladni a telefonomat, csak nem tudom, hogy milyen postaköltséget írjak mellé. Légyszi segítsetek. Előre is köszönöm. Berny
2009. júl. 29. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Én törékeny csomagként adnám fel, ami 1980Ft! Vagy sima standard csomag 930Ft! Amelyiket kéri a vevö!

Én biztos ha már veszek egy telot akkor tuti törékenyként kérném hogy add fel! Akkor jobban vigyáznak rá! :)

Amugy itt kitudod számolni az árat ha levélként adod fel:

[link]

2009. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én sima ajánlott levélként adnám fel. Légpárnás borítékban. Én már rendeltem hasonló cuccot vateráról és én is így kaptam.
2009. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2kg alatt feladhatod "Ajánlott levélküldeményként", ami kb. 500-600 Ft postaköltség lesz.


A mobiltelefont tedd a saját dobozába (ez remekül védi) és a dobozt tedd egy buborékos borítékba (ezt papírboltokban veheted meg különféle méretekben).

Ez így remekül megvédi még akkor is, ha dobálnák a csomagot.


Én pár hete MP3/MP4 lejátszókat kaptam ilyen módon, semmi bajuk nem lett! :D

2009. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!