Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes feltennem a...

Hogyan érdemes feltennem a netre a Sony Ericsson X8-asom eladásra? (Bővebben)

Figyelt kérdés

El szeretném adni az X8-asom valamint még gyűjteni szeretnék és vennék egy Sony Ericsson Live with Walkman-t... A lényeg az ha apród.hu-ra meg jófogás.hu-ra felteszem akkor említsem meg h 2.3.7-es androiddal is eladó (Mivel feltettem rá egy főzött romot) v inkább ha eladom állítsam vissza mert ez "elriasztja" a vevőket? 1.)Egyébként a visszaállítással akkor eltűnik a rootolás is a telefonról?

2.)Lesz vlmi látszatja h megbuheráltam a rendszert?

3.)Ha felteszek egy főzött romot kötelező a memóriakártyára rakni? Mivel már fenn van 2 hónapja a 2.3.7, de a 4GB-os mem.kártyából márcsak 1.99GB van? (16 zenével, 2 komolyabb 1-200 MB-os játékkal , meg 34 képpel)



2012. szept. 9. 02:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt a kérdéssorozatból hogy lenne rá lehetőségem hogy egy az egyben elcserélhessem egy független Sony Ericsson Xperia X10 Mini prora akkor megérné vagy inkább kp-ban adjam el? Azért kérdem emrt az X10 mini pro-rol sajnos csak negativumokat hallottam szinte...
2012. szept. 9. 02:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, állítsd vissza.

2. Igen, a Beállításoknál van rá mód, hogy meg tudja ezt nézni.

3. Ezt meg nem kommentelem, mert lényegtelen apróság.

2012. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A beállításokban hogyan tudja megnézni ha mindent visszaállítok?
2012. szept. 9. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha visszaállítod, akkor már sehogy.
2012. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz :D
2012. szept. 10. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!