Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a felvett...

Hogyan lehetne a felvett diákhitel összegből még több pénzt csinálnom, hogyan használhatnám fel a leghasznosabban ezt a pénzt megsokszorozva azt?

Figyelt kérdés

#pénz #diákhitel #fialtatás #megsokszorozás
2012. szept. 9. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tanulsz?
2012. szept. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyid van?
2012. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kösd le a bankban, ha mellette amúgy is tudod fizetni a tandíjat. Mivel alacsony kamattal kell visszafizetned sokat nyerhetsz a lekötéssel, hiszen jóval nagyobb kamatot kínálnak a pénzintézetek, így a különbözet tiszta haszonként jelentkezik.

Ha viszont ezt nem teheted meg, akkor inkább ne gondolkozz ilyeneken, mert a szerencsejáték lenne az egyetlen megoldás, de az veszélyes.

2012. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kapo1588 ***** válasza:
utolsó válaszoló ezt hogy gondolod? jelenlegi 8-9 % kamat van a diákhitel 1-re. számítva a kamatadót legalább 11 % kamatot kéne kapnia a banktól hogy megérje az egész biznisz.. a diákhitel kettőre valóban csak 2 % a kamat de az nem szabadfelhasználású azt csak a tandíjra kapod illetve meg se kapod mert a sulinak utalják tovább én úgy tudom..
2012. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hájaaa ***** válasza:
Részvény, befektetési alap, kötvények, forex :) Azért nem csak a bankbetét meg a szerencsejáték van ám. Keress egy JÓ vállalkozást akinek tőkére van szüksége azt hitelezz(ez már kockázatosabb).
2012. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

kapo1588


Igen a diákhitelt egyből a suli kapja, de én azt is mondtam, hogy akkor éri meg befektetni, ha amúgy is lenne miből fizetnie, ez esetben a saját pénzét teszi be a bankba, amivel azt csinál amit akar.

2012. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legújabb trend a videókommunikáció területén egy MLM üzletben? (Nem Iwowwe!) Érdekelnek az újdonságok?
2012. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kapo1588 ***** válasza:

hát ha van pénzed kifizetni a tandíjat akkor tényleg megéri felvenni.

felveszed nyitsz egy TBSZ számlát az 5 múlva kamatadó mentes lesz és a TBSZ-re veszel prémium államkötvényt. kamatadó mentesen 9.5 % kamat ebből ha levonod a 2% kamatot akkor is 7.5 % haszon...

2012. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!