Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vatera.hu aukciós oldal...

A Vatera.hu aukciós oldal korrekt? Tapasztalatok? Csak mert nem merek megadni számlaszámot neten sehol, és ott kéne:- ( Meg merjem adni, nem lesz baj?

Figyelt kérdés
vatera.hu, korrekt, számlaszám

2012. szept. 9. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdés alatti kisbetűs rész az a kulcsszavakhoz akart menni, elnézést kérek ha valakit megtévesztene
2012. szept. 9. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, de azzal, hogy megadod a számlaszámod, csak jól járhatsz, mert arra csak küldeni lehet pénzt, levenni jelszavak nélkül nem. Én 2004 óta vaterázok, a számlaszámomat sok helyen megadtam már a neten, bár nem utalt rá senki pénzt, de nem is tűnt el még róla. Viszont érdemes fenntartani a netes kereskedelemhez egy külön bankkártyát, amin nincs olyan nagy összeg.
2012. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké kösz, azt magam is gondoltam, hogy nem egyszerűen tudnak róla pénzt levenni, de azért vannak ügyes csalók, akiknek ez semmiség technikailag. 2004. óta nem adtál el semmit ott?:-(
2012. szept. 9. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A számlaszámod nyugodtan megadhat.
2012. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen korrekt én vettem számítógépet és monitor kártyát mind két eladó udvarias korrekt és sportszerű volt.Viszont a jellemzést feltétlen meg kell csinálni időn belül, mert különben komolytalannak vesznek és nem foglalkozik veled senki.
2012. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:
54%

"ügyes csalók, akiknek ez semmiség technikailag"


Azok tényleg ügyes csalók, mert ez lehetetlen! :D Ha kiadsz jelszót, pin-kódot, vagy odaadod a bankkártyádat, az már más kérdés...

2012. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A számlaszám nem titkos adat. Nézz megy céges honlapot, szinte mindenhol kint van.
2012. szept. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!