Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a Royal Mail...

Mit kell tudni a Royal Mail szolgaltatorol? Kulfodrol szeretnek nagyobb oszegert motrot venni es nekik kene intezni a szalitast es penz atutalast. A kinti fel ajanlotta ezt es en nemismerem ezt a ceget.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

ANGLIÁBÓL vennéd a motort és onnan akarod Mo-ra szállíttatni???... 8-o


Gratulálok! :D

Valószínűleg 2x annyiba fog kerülni a szállítási díj, mint maga a motor...


(Én a helyedben inkább elővenném a magyar nyelvtankönyvet és sürgősen pótolnám a hiányosságaimat, mert úgy látom helyesírásból megbuktál.)

2009. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne a helyes irast nezd mert slovak nyelven van a PC, es Munchenbol lenne Szlovakiaba kb. 1000 km, es a ficko alitolag alja a szalitasi koltsegeket. Nemtudom h nem e atveres, nemismerem ezt a Royal Mailt en is az angol kiralyi postara gondoltam ezert nemertem h menne ez nemet orszagbol. Alitolag fizetnek 50 szazalekot amit a ceg maganal tart s ha elegedett vagyok a mocival akkor a masik felet, ha nem akkor viszakuldik es megkapom az elso 50 szazalekot. Kicsit gyanus ez igy nekem, tul jol hangzik
2009. júl. 30. 22:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Van valaki akinek mar volt dolga hasonlo ceggel, vagy kamuval?
2009. júl. 30. 22:58
 4/5 anonim válasza:
Nekem már a Royal Mail többször is szállított terméket a részemre. Biztonságosan,hamar,épségben ideért
2009. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 00.05-os valszolo akkor szerinted korekt a fentiekben leirt eljaras, es ez a Royal Mail akkor szalit nemetorszagbol is nemcsak angliabol?
2009. júl. 31. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!