Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyszerre hány munkahelyem...

Egyszerre hány munkahelyem lehet főállás mellett? Mi ennek a feltétele?

Figyelt kérdés
nem köztisztviselő vagyok
2009. júl. 30. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ELVILEG akárhány munkahelyed lehet, semmi korlátja nincs....


GYAKORLATILAG egy főállás (8 órás munkaidő) mellett maximum még két 4 órás mellékállást tudsz bevállalni, de nem hiszem, hogy ezt tartósan képes lennél csinálni.


Sokan már annak is örülnének ha legalább 1 munkahelyük lehetne! :[

2009. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi feltétele nincs, amennyit bírsz, de az elsődleges, hogy a főállásbeli munkádat MINŐSÉGILEG el tud látni. Nekem eddig 4 munkahelyem volt a legtöbb, mindegyik részmunkaidős, ez két teljes állást tett ki körülbelül, bár vállalkozóként alkalmaztak csak mindenhol. Azért abba gondolj bele, hogy utazással is telik el időd és pihenni is kell.
2009. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyi lehet, de az összes munkahelyeden be kell jelentened, hogy még hol dolgozol, hogy a járulékokat meg mindnet úgy számolják.
2009. júl. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!