Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14-évesen, hogy lehet pénzt...

Kisvuk29 kérdése:

14-évesen, hogy lehet pénzt szerezni? Sajnos diákmeló még nem jöhet szóba. De elszánt vagyok.

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne írjátok,hogy hülye kérdés.Nem tartom helyesnek,hogy apumtól kérek mindig pénzt ha kell valami.Ő szívesen ad,de én nem szeretek kérni folyton.Mivel tudom,hogy 16 alatt nincs diák munka elgondolkoztam az AdSensen.Van egy fejlődő blogom amit egyre többen olvasnak.Azzal csak az a bajom,hogy bankszámla kell hozzá.Ami nem megy még 4 évig.Most akkor hogy?Nem akarom tényleg a lehülyézéseket hallani,mert unom a kéregetést már ilyen idősen.Válaszokat előre is köszönöm.

2012. szept. 19. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Junior számlát tudsz nyitni pl OTP-nél 18 alatt is.
2012. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erről,az adsense-ről és az induló tőkéről mondanál pár dolgot?Egyre jobban érdekel.Ja és Juniorral tudnék feltölteni ingyenes app-ot play-re?Mennyibe van a Junior?Sok mindennel foglalkozom.
2012. szept. 19. 21:57
 3/13 anonim válasza:
48%
Elmehetsz feketén füvet nyírni!
2012. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szóval már azt is feketén kell.Majd lenyírom a zöld füvet feketén.Ez hasznos válasz volt.
2012. szept. 19. 22:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Segíts a szomszédoknak gyerekre vigyázni, kertet szépíteni, vagy más egyéb ház körüli munkákban, szomszéd idős néninek menj el bevásárolni, ismerős gyerekét korrepetáld valamiből, amiből jó vagy, stb. Ilyen apró munkákból is össze tudod szedni a zsebpénzre valót, és az csak jó, hogy már önállósodni szeretnél! Sok sikert hozzá!
2012. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy itt a faluban ahol élek az öregeknek nem segítség kell hanem téma a pletykához.Nincs lehetőség ilyen dolgokra.Én csak apát szeretném megkímélni a hülyeségem alól.Én akarok fizetni azért amit nem létszükségből használok.Ez az adsense egy könnyű alternatíva lenne.
2012. szept. 19. 22:09
 7/13 anonim ***** válasza:

ahogy az 1. írta, van OTP-nél Junior számla 18 alattiaknak is, azt tudsz nyitni, pénzt rakni rá és lekötni


ha a blogod egyre többen olvassák, akkor tudd meg h lehet rá hirdetéseket rakni amiért fizetnek neked (mint egy csomó oldalon is van)

2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a Junior számla mennyibe kerül?Amúgy az egyre többen olvassák az a minimum napi 30/40 Max:120/130.Szerintem egy kezdő blogtól ez is valami.És ez egyre nő.
2012. szept. 20. 21:28
 9/13 anonim ***** válasza:
A Junior számla extrák nélkül (mobil értesítések, internetes hozzáférés) ingyen van, továbbiakat az OTP honlapján találsz róla.
2012. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Van egy német internetes oldal, ahol regisztrálás után kérdőívek kitöltésével pénzt lehet keresni. Ezt még én is nemrég találtam meg, vagyis ajánlották ismerőseim, akiknek tényleg kifizették. :)

Szerintem megéri, mert elég 15percet rászánni minden nap, és egy hónap alatt kereshetsz vele 1500 Eurót.

Ez az oldal:

[link]


( ha Google Chrome böngésződ van, az le is fordítja magyarra )

2012. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!