Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak ügyvéd előtt írt adásvéte...

Csak ügyvéd előtt írt adásvételi és ajándékozási szerződést fogadnak el ingatlan esetében?

Figyelt kérdés
Zártkerti ingatlanról lenne szó, mindkettő egy lerobbant kis hegyi pince, telekkel. Az egyiket vásárolnám, kb. 30000 Ft-ért, a másik családon belüli ajándékozás lenne. Ilyen esetekben is csak ügyvéd előtti papír érvényes, vagy egy sima szerződés két tanú előtt is jó? Csak mert az ügyvéd többe kerülne, mint az ingatlanok.

2012. szept. 22. 12:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, Neked írtam.

Nagyon kíváncsi vagyok arra a közjegyzői minimum díjra... :-)

2012. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából a link alapján számoltam, az alapján ennyinek kellene lennie. De pár héten belül megtörténik az adásvétel, akkor tudok már tájékoztatást adni a közjegyzői díjról, ha nála írunk szerződést.
2012. szept. 25. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!