Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákként szükségem lenne egy...

Diákként szükségem lenne egy kis költőpénzre, mivel tudnék havi szinten 10-20k-t keresni?

Figyelt kérdés
MIELŐTT VALAKI KIIRJA:Nem fogok a testemből keresni se drogot árulni!

2012. szept. 22. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan hány éves vagy?

Mert diák lehet az ember 7 éves korától majdnem a nyugdíjas évekig, sőt akár addig is, van nyugdíjas korú csoporttársam az egyetemen :)

2012. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17vagyok éppen gimnáziumban tanulok és sajnalehetőségen diákmunkára nincs...na meg a napi 50km buszozás nem engedi...
2012. szept. 22. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Huhh, hát így nehéz.


A kutyákat szereted? Esetleg hétvégente elvihetnéd a szomszédok kutyáit egy kis zsebpénzért, vagy az idősek kutyáit. Felénk is volt olyan idős hölgy, aki már nem tudta ellátni, ezért bérelt kutyasétáltatót.

Vagy füvet nyírni valahová hétvégén, bár most lassan már tél lesz ez nem lesz aktuális, de a hólapátolás igen :)

2012. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem ilyesmiben gondolkozok,hogy "kutyasétáltatás ,újságkihordás stb...."
2012. szept. 22. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor segíts, mire gondoltál?

Mert más ötletem ilyen fiatal srácnak nincs, aki csak hétvégén ér rá.

Kőműves mellé mennél el segédnek?


Az a baj, hogy segédmunkát még csakcsak tudnál szerezni, de a gond, hogy csak hétvégén vagy szabad.


Én is ezért nem találok munkát.

2012. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

eddig a fradinál nyomtam le 1 évet de balesetnek köszönhetően futni nem tudok már...

Így másfelé kell néznem!

Most a régiség értékesítésen gondolkozok!

"Hagyaték"-okat gondolnék venni amikre az öröklőnek nincs szüksége....mint pl 100éves kézzelkészített bútorok poton pénzért és haszonnal továbbadni.

2012. szept. 22. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahh, értelek.

Hát sok olyan hirdetést olvasok, hogy "lomért lomtalanítást vállalok".


Talán ez nálad is bejöhet :)

2012. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tessék itt van 20 k :kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
2012. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6/8.:

-A régiség = Pénz.

2012. szept. 22. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki az a balek aki elad neked valamit szinte ingyen, ami egy vagyont ér. Ne állom világba élj. Egyszer egyszer lehet találni a piacon jó dolgokat de azért abból nem fogsz olyan jól keresni.
2012. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!