Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes belevagni...

Szerintetek erdemes belevagni a PandaStart online penzkereseti csoportban?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem tudni, hogy mennyi pontra hany forintot ad, es valakinek fizetette eddig ki valamit???

Pl:( [link] )



2012. szept. 27. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi van itt? Naponta jön ezen a héten egy ilyen kérdés.... Szerintem ebből az életben nem fogsz pénzt látni... (Meg mi az már, hogy te adj számlát nekik???)
2012. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért mert ezek burkolt hirdetések!!!

Nekem volt egyszer egy munkával kapcsolatos kérdésem, és válasznak ezt dobták be....a moderátoroknak jelentettem is.

2012. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, az ezzel kapcsolatos legelső kérdéseknek pontosan ez volt a célja, hogy megismertessék az emberekkel, hogy ilyen is van.
2012. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kgabika válasza:
Szerintem, nem éri meg, mert, olyan kevés egy pont forint értéke, hogy vicc számba megy. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége!
2012. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi lesz a vége? amikor külföldre települ és elvileg számla nélkül mindenkit ki tudna fizetni akkor összeomlik és eltűnik mint szürke szamár a ködben. Ez lesz a vége.
2012. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csak az kaphatja meg, aki 250.000 pontot gyűjtött. Szeptemberben ez csak 11 főnek sikerült. Napi 8000 pont kell a minimum kifizetéshez! A kezdőoldal jó, de a pénzkeresés része a pandának csak felesleges időpazarlás.
2012. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Előző!


Megkérdezhetem,hogyan szedte össze az ismerősöd ehhez a 250 000 pontot?

2012. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen kamu az egesz nincs belole semmi penz. Ugyanolyan atveres mint a tobbi.
2012. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kosz az infot mindenkinek!

szerintem sem lessz kifizetes csak nehany embernek aki az elejen mar komojan belevagtak a meloba es tobb mint 200 ember regisztralt utannuk

2012. okt. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!