Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezekből az adatokból hogyan...

Ezekből az adatokból hogyan lehet kideríteni a lakcímet?

Figyelt kérdés
Nem kevés pénzt küldtem egy személynek de Ő nem küldi a terméket. Megvan a bankszámlaszáma, az email-je és a neve. Hogyan tudhatom meg hogy hol lakik vagy a telefonszámát hogy elbeszélgethessek vele?

#pöröj
2012. szept. 29. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A neve és még valami adata kéne (személyi adat), és akkor mehetsz a KEKKH lakcímkutatóhoz - ha tudod igazolni a jogosultságot, tehát pl. egy szerződést felmutatni, ami alapján tartozik neked.
2012. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt benézted, ha nincs semmi igazolásod akkor a pénznek annyi. Am attól is függ, hogy melyik aukciós oldalról vetted, ha a teszvesz vagy vatera akkor, tudsz valamit tenni, de, ha jófogás vagy aprod akkor annak a pénznek annyi.
2012. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy Pénztári bizonylatom amit a bank adott ki, miután átutaltam a pénzt. Amúgy az expressz-en találtam meg ezt az "úriembert".
2012. szept. 29. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem még nem elég. Bár nem értek hozzá, de sok mindent ki lehet erre találni "fedősztorinak". Expressz azt nem ismerem ilyen szempontból, de, ha ingyenes akkor nem hiszem, hogy felelősséget vállalna az utalásokért.
2012. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A közleménybe beírtam a termék nevét és hogy vétel ár, és ez szerepel is a bizonylaton.
2012. szept. 29. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mondhatja hogy ő bizony elküldte a terméket


szerintem menj a rendőrségre és jelentsd fel, ők le tudják nyomozni plussz lehet rendszeresen ezzel szórakozik és lenyúlja az emberek pénzét csak épp senki nem jelenti fel ezért megússza

2012. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakcímkutatáshoz ez nem elég sajnos.
2012. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem mit vettél, és hogy hívják az illetőt? Én is most akarok vásárolni,de gyanús az eladó.
2012. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy játék konzol tartozékot akartam vásárolni a Neve Kacsa Gábor és az imailcíme pitbullbolo(kukac)citrom ail . hu
2012. szept. 30. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!