Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni a...

Mibe érdemes befektetni a mostani gazdasági helyzet szerint 8-10 millió forintot?

Figyelt kérdés

Van most jelenleg 8 millió forintom az otp széfjében, de ehhez lehet hozzájön még egy 4-5 millió.

Te mibe fektetéd be hogy gyarapodjon?


Arany? Ezüst? Kincstári takarékjegy?


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. okt. 1. 21:28
 1/10 taj getosz válasza:
80%
k*rvákba:D
2012. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem inkább ásd el pár évre! :D Minden labilis ebbe a gazdasági helyzetbe!


Én szerintem vennék telket egyébként, ha valóban idővel kimászunk a válságból, akkor mindenki építkezni akar majd és megnövekednek a telek/ingatlan árak!

2012. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Én termőföldet,erdőt,vagy egyéb ingatlant vennék,esetleg műkincset,régiséget,festményt.
2012. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Aranynak elvileg mindig megy fel az ára. És ha esetleg leromlana a pénz értéke akkor is az aranynak ugyanúgy megmaradna az értéke. Én úgy tudom, hogy hosszútávon mindenféleképpen arany vagy ezüst.
2012. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Csak te hiszed, hogy bármidet is őrizgeti az OTP a széfjében, nincs ott semmid, csak pár bited egy merevlemezen.

Aki a frankót tudja, az úgysem fogja megmondani, aki aranyat árul, az persze arra akar rádumálni, mert neki abból van haszna, hogy neked eladja, de egy éve is többet ért, mint most.

2012. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tothklaudia23 válasza:
38%
a mai gazdasági helyzetebe legjob ha beteszed a bankba...
2012. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát persze.. hátha megint sorba állnak majd az emberek a bankoknál, hogy visszakapják a pénzüket!
2012. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Jó, de ha mindent leugattok, és szerintetek se az arany, se a bank nem biztonságos, akkor mi a francba teszitek ti a pénzeteket (ha egyáltalán van)? A sok fröcsögés mellett mondhatnátok megoldást is.
2012. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Erdőt semmiképpen ne vegyél... Rengetegen bele estek ebbe a hibába, és az eredmény 400.000 elhanyagolt, leromlott erdőterület amivel a kutya nem foglalkozik.
2016. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem inkább ásd el pár évre! :D Minden labilis ebbe a gazdasági helyzetbe!


Én szerintem vennék telket egyébként, ha valóban idővel kimászunk a válságból, akkor mindenki építkezni akar majd és megnövekednek a telek/ingatlan árak!"


Milyen válság ember? Mindig csak a válság! Hagyjuk már!


A legnagyobb baromságot tanácsoltad neki, pont hogy ingatlant nem szabad venni. Igaz hogy olcsón hozzá tudsz jutni, de a nyakadon is marad és fizethetsz utána sokat.


Az aranyba való fektetést sokan lenézik, lehet ebben valami hogy tényleg nem érdemes, de egy részét én belefektetném. biztos ami biztos, az aranyon előbb túl tudsz adni mint egy ingatlanon ha szorult helyzetbe kerülsz. Vagy veszel belőle egy darab földet és műveled, támogatást kérsz rá, az legalább jövedelmez. A földnek sokkal nagyobb értéke van mint egy teleknek, ingatlannak. És az országban még az aranynál is keresettebb.



C terv, fognám a pénzt, kitanulnék egy szakmát ami keresett és elhúznám innen a csíkot külföldre.


Egyébként mire jutottál végül? Látom nem most tetted fel a kérdést. Elku.rváztad, vagy elittad? :) Mesélj! :D

2016. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!