Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a legolcsóbb albi hogy...

Mennyi a legolcsóbb albi hogy lakhassak Pesten? (leginkább valami garzon)

Figyelt kérdés
Minden érdekel, nem érdekel ha futni kell majd a cigányok elől stb. a melóm pedig legalja minimálbéres lesz.
2012. okt. 1. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

20+rezsi szerintem. De ott még az ajtót is rádtörik.

Miért nem társulsz valaki mellé?

2012. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20 + rezsi?


20 ezerért esetleg vidéken kapsz jó esetben...


Én pesti vagyok, most vagyok túl egy gyors albérlet keresésen, mert költöznünk kell néhány héten belül. Rengeteg hirdetést és rengeteg lakást végig néztem.


A legalja az albérleteknek 40 000 forinttól kezdődik. Ezek átlagosan 27 négyzetmétertől kezdődnek. De általában mindig hiányzik belőlük vagy a mosógép, vagy a tűzhely, vagy a hűtő, vagy iszonyat büdös van, vagy élhetetlen a lakás. Mondjuk a 8. kerületben jó állapotú lakások vannak ennyiért, gondolom azért mert nem nagyon veszi ki senki.


Én most 50 000-ért találtam lakást, semmi extra nincs benne, 40 nm, berendezett, gépesített. Jelenleg pedig egy 27 nmes lakást bérlek, berendezve, gépesítve 50 000-ért.

2012. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rezsi pedig ilyen kis lakásnál nálunk átlagosan nyáron 25 volt, télen 35 e. (2 főre)
2012. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bérelj valakivel közösen, úgy a legolcsóbb.

A legtávolabbi részeken, agglomerációban nagyobb eséllyel vannak olcsó lakások, jó helyeken még a lyukak is drágák.

Hős utca sz@rabb felére, 8ker egyes részeire szerintem ingyen se költözz be. Az egy dolog, hogy elfutsz, na de ők bemennek utánad a lakásba, kirabolnak, az ablak előtt égetik a gumit, ordítanak éjjel. Nem éri meg azt a pénzt amit megspórolsz a lakáson, annyit ellopnak tőled, veszítesz a pihenés hiánya miatti fáradsággal, stb.

2012. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!