Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a kaparós...

Altrifla kérdése:

Ismeri valaki a kaparós sorjegyek kódjait a festék alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kapirgálós sorjegyeken a KAPIRGÁLÁS UTÁN láthatóvá válik 3 karakter. Úgy tudom hogy betűk. Ezek alapján tudja a beváltóhelyen dolgozó egyszerűen megállapítani a nyeremény mértékét. Nem kell neki a játékmezőt bogarásznia. Ha minden igaz, akkor akkor nyertes a sorsjegy, ha a betűk 1formák.

Puszta kíváncsiságból keresem ezt a táblázatot. Próbálkoztam már 1 postáskisasszonynál, de úgy védelmezte mintha valami atomtitok lenne. Kissé már nevetséges is volt. Szerintem azt hitte hogy valamit mókolni akarok a jegyek vásárlásánál. Nem is értettem, hiszen ezek a technikai kódok csak a "használt" jegyen láthatóak.

Úgyhogy, ha valakinek +lennének szívesen fogadnám őket.


[link]


Előre is köszönöm.

Postások és kisasszonyok előnyben! ~~~ヾ(^∇^)おはよー♪


2012. okt. 6. 06:23
 1/1 anonim ***** válasza:

érdekes kíváncsi lennék mik azok a betűk


múltkor néztem nyertes sorjegyen és azon is különbözőek voltak


és mikor beváltottam alul a sorszámot tartotta a géphez onnan tudta hogy nyert-e

2012. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!