Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minecraft modok, mi mit jelent?

Minecraft modok, mi mit jelent?

Figyelt kérdés
A haverom odaadta a Tekkit modot a minecrafthoz,egy 999KB-s fájlt, Tekkit.jar megnyitom és kidob sok fajta modot,Technic,Tekkit,Hack/Mine,Vanilla,Voxel modpack,Jogbox és nem tudom melyik mod milyen,milyen változások vannak az eredeti minecrafthoz képest,eetleg uj receptek,magyar leirásos oldalak?
2012. okt. 6. 09:20
 1/2 Szlobi válasza:

Szerintem te a Technic Launcherre gondolsz,amit kaptál és ha azt megnyitod,választhatsz csomó dolog közül.Még én sem tudok mindent,azt írom le,amit próbáltam.


Van a Technic és a Tekkit ez a két alap.

A technic single playerre vonatkozik,sok mód egyben van,a technic hivatalos oldalán leírást is kapsz róla,milyen módokat tartalmaz.

A tekkit ugyanez,csak a multis verziója,kicsit kevesebb mód,mert single-ben több mód kompatibilis,mint multiban.

A vanilla is egy multiszerver készítő,csatlakozós dolog,mint a tekkit.

A Hack mine-t illetve a többit még én sem próbáltam,ebben a pillanatban fogom kipróbálni :D


De a lényeg a következő,ezek nem módok,hanem olyan "minecraft kellékek" amik módokat tartalmaznak.Hogy mi értelme? azért jó a technic launcher,mert az eredeti minecraftodon kívül készíti el.Külön indítója lesz és megmarad az alap minecraftod.Nem úgy,mintha te simán beraknál 1 darab módot,aztán beteszel még1et és akkor nem működnek és kezdheted előről.Itt direkt azok vannak összeválogatva,amik kompatibilisek egymással.Az új receptekért,pedig a benne lévő egyes módok receptjeit kell értelmezni.

Pl Technicben benne van Red Power2,buildcraft,industrialcraft stb.. és mindegyik módnak saját receptlistái lesznek.Sajnos hirtelen sok lesz ez a több száz recept egyszerre,sokat fogod letenni kicsibe először ha ezzel játszasz :D


Remélem segítettem vmit :)

2012. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szlobi válasza:

Most találtam egy videót :D tessék ez a hackmine:

http://www.youtube.com/watch?v=BgZrBe9aDXU

2012. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!