Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan ajándékboltot,...

Tudtok olyan ajándékboltot, ahol autós cuccokat lehet kapni?

Figyelt kérdés
pl. bögre, pénztárca, főleg Opeles és Subarus dolgokat keresek!
2012. okt. 9. 10:12
 1/5 anonim válasza:
Budapesten vagy máshol?
2012. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Olyan helyen ahol foglalkoznak foglalkoznak fotónyomtatással vihetsz képet és azt megcsinálják bögrére, pólóra, még esetleg órára is. Pesten pl. a Sugárban a piactéren van egy ilyen stand 1-2 órán belül készen is vannak.
2012. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, igen Pesten, köszönöm!:)

Köszi a válaszokat!

A fotónyomtatás is érdeklne, meg az már eszembejutott, csak olyan dolgokat is keresek amik már kész állapotban vannak úgymond. És ha esetleg lenne még ötletetek, egy autószerelőnek (mániákus:)) akkor szívesen fogadom őket!:)

Következő kérdésem lenn még, ha valakinek van tapasztalata eseteleg róla: Subaru élményautózás, ezek a dolgok hogy működnek, mennyi idő alatt lehet elintézni, előre kell "rendelni" vagy csak odamész és mehet a menet stb..?

2012. okt. 15. 10:37
 4/5 anonim válasza:

Szia mind a két válaszadó én voltam.

Nézd meg ezt a linket:

[link]

Van közte Subaru autókázás is, bár szerintem egy kicsit borsos az ára. Én személy szerint innen szoktam venni az ötletekez ha már nincs lövésem semmiről :)

2012. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi nagyon!!:D Hát igen, fincsi árak.... :S:( Csak arra gondoltam, ha ilyen 20-30 körül van, akkor gyűjtögetek rá és a szülinapjára meglenne, annyira szeretném ezt megadni Neki! :)

Most egyelőre egy subarus pénztárcára vadászok de nagyon:D:)

2012. okt. 18. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!